Rezultate te kerkimit per termin: +Xhensil

Total: 35
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.406Z

Krizë mes Xhensilës dhe Fatjonit

Ka kaluar vetëm një muaj nga përfundimi i“Big Brother Albania 8”, kur çifti më i komentuar i lojës Xhensila-Fatjon deklaruan se janë të dashuruar me njëri-tjetrin. Por duket se në jetën reale ata po përballen me të tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.147Z

Fatjoni i Big Brother po tradhëton Xhensilën (Foto)

Dashuria e pamasë e Fatjonit për Xhensilën, duket se s’është asgjë tjetër veçse një ‘çështje marketingu’ për ndjekësit e çiftit në rrjete sociale. Fatjon Hysenbelliu, finalist i Big Brother 8, po shijo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.569Z

Pogradec, gjykata dënon Xhensil Lipon me 19 vite burg: Vrau dhe hodhi në kanal një shtetas

POGRADEC-“19 vite burg”, ky është vendimi që ka marrë Gjykata e Pogradecit, ndaj 18-vjeçarit Xhensil Lipo, i cili një vit më parë vrau me mjete të forta dhe më pas hodhi në kanal trupin e 38- vjeçarit, Erjon Ibi. Në sallën e gjyqit, 18-vjeçari është shprehur i penduar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.519Z

Pogradec, gjykata dënon Xhensil Lipon me 19 vite burg: Vrau dhe hodhi në kanal një shtetas

POGRADEC-“19 vite burg”, ky është vendimi që ka marrë gjykata e Pogradecit, ndaj 18-vjecarit Xhensil Lipo, i cili një vit më parë vrau me mjete të forta dhe më pas hodhi në kanal trupin e 38 vjecarit, Erjon Ibi. Në sallën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.636Z

Xhensila kërkon të bëj dush me Veselin

Xhensila dhe Veseli pak më parë patën një diskutim të gjatë midis tyre në “Big Brother Albania 8”. Veseli i tregoi dhe njëherë Xhensilës se propozimi që ka marrë nga Fatjoni për martesë, ai nuk e beson aspak dhe mendon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.523Z

Xhensila e Fatjoni seks në dush (Foto 18+)

Çifti më i konsoliduar i shtëpisë më të madhe televizive në Shqipëri, “Big Brother Albania 8”, janë Fatjoni dhe Xhensila. Ata kanë kaluar jo vetëm puthje, por kanë pasur momente të zjarrta dashurie. Për këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.616Z

Edhe Xhensila tek Three Dots

Ishte besnike ndaj Stine-s por duket që ka ardhur koha e ndryshimit për Xhensila Myrtezain. Edhe ajo do të vijë shumë shpejt me një punë nga Three Dots. Është një këngë e pregatitur nga Kledi Bahiti që do ti japë Xhensilës n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama