Rezultate te kerkimit per termin: +Xhensila

Total: 342
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.157Z

Na ishte një herë Xhensila... |FOTO

Transmetuar më 28.02.2015 - 20:19 Xhensila Myrtezaj, mesa duket ka hequr dorë nga të qenit ajo vajza e ëmbël e skenës shqiptare. Ditët e fundit, këngëtarja bukuroshe, ka publikuar disa fotografi, nëpër rrjetet sociale, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.098Z

Zhvishet Xhensila Myrtezaj?

Xhensila Myrtezaj është padyshim një nga këngëtaret më të ëmbla shqiptare. Megjithatë në fotot e postuara së fundmi në Instagramin e saj, 23 vjeçarja është shfaqur më provokative se kurrë. Në njërën prej tyre Xhensila ka ekspozuar shpinën e saj duke të lënë të mendosh se ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.046Z

Xhensila Myrtezaj tregon herën e pare- VIDEO

TIRANE-Këngëtarja Xhensila Myrtezaj tregon në ‘60 sekonda Prive’ për Klan Kosova disa prej hobeve dhe caste nga jeta private. ta prej vitesh janë në një lidhje dha tashmë dashuria e tyre është bërë e njohur edhe për publikun. Në intervistë Xhensila ka treguar se “Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.514Z

Xhensila provokon Fatjonin, kalojnë momente pasionante

Transmetuar më 19.04.2015 - 19:20 Banorët tashmë janë të gjithë në gjumë. Fatjoni dhe Xhensila gjejnë pak qetësi dhe kalojnë momente pasionante me njëri-tjetrin. Xhensila përfiton nga xhelozia e Fatjonit dhe i tho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.479Z

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj i dedikojnë këngë Panoramës?

Një tjetër këngë me ritme të verës sapo është publikuar. Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj kanë bashkuar forcat për herë të dytë për një projekt muzikor. Panorama titullohet kënga e re e këtyre dy artistëve, të cilët e realizuan edhe me klip të punuar nga Entermedia. Në klip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.455Z

BB8, Fatjoni dhe Xhensila i shprehin Marinës dashurinë

Transmetuar më 18.04.2015 - 17:19 Banorët janë të gjithë në dhomë e gjumit. Çifti më i ri i Big Brother 8 janë në kuzhinë. Marina u bashkohet. Xhensila dhe Fatjoni mendojnë se Marina është e vetmja nga banorÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.631Z

Xhensila Myrtezaj ndryshon look |FOTO

Transmetuar më 17.02.2015 - 20:45 Ajo ka krijuar imazhin e saj të pandryshuar te publiku me flokët e gjata dhe të drejta, por vjen një moment që gjithkush kërkon të ndryshojë. Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren Xhen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama