Rezultate te kerkimit per termin: +Xhenxhefil

Meta: total 44 / total_found 44 / time 0.000 / keyword[0] xhenxhefil / docs[0] 44 / hits[0] 59 /
Duar dhe kembe te ftohta Ja si ta zgjidhni kete problem
  • 2016-11-03

Duar dhe kembe te ftohta Ja si ta zgjidhni kete problem

Transmetuar me 03112016 - 1135 Kembet ose gishtat e ftohte te duarve mund te jene shenja per probleme serioze ose stres sikurse edhe per mungese te hekurit ne gjak Lexoni disa nga simptomat te cilat nuk do te duhej ti injoronibr br Qarkullimi i dobet i gja

Si te ulni kolesterolin dhe tensionin e larte te gjakut
  • 2016-10-09

Si te ulni kolesterolin dhe tensionin e larte te gjakut

Transmetuar me 08102016 - 1751 Ne boten moderne tensioni i larte i gjakut dhe kolesteroli jane probleme shume aktuale prej te cilave vuajne nje pjese shume e madhe e shoqerisebr br Me poshte jepet nje menyre tradicionale dhe shume

No Pic available
  • 2016-08-21

Pakistani, vendi ku gërshetohen shumë popuj dhe kultura

Pakistani i larmishëm në aspektin gjeografik, i cili shtrihet në rripin e maleve të larta në veri, rrafshnaltës Balokistan dhe rrafshin në luginën e lumit Indus, është atdhe për disa dhjetëra popuj të cilët me dekada jetojnë të gërshetuar me kulturat, doket dhe gjuhën e tyre të ci

Pije magjike per te hequr dhjamin e tepert
  • 2016-08-18

Pije magjike per te hequr dhjamin e tepert

Transmetuar me 17082016 - 1835 Yndyrnat dhe dhjami rreth kembeve dhe pjeses se barkut mezi iken dhe te gjithe ne e dime ketebr br shte absolutisht me mire te fleme me gjate per shembull 8 ore sepse trupi ndjek yndyre nderkohe qe fl

Disa probleme shendetesore qe zgjidhen me qepen e njome
  • 2016-04-21

Disa probleme shendetesore qe zgjidhen me qepen e njome

Transmetuar me 21042016 - 1611 Pervec qe eshte e shijshme dhe e detyrueshme ne shume ushqime qepa e re eshte shume e rendesishme per shendetin Pervec asaj qe eshte e shkelqyeshme per imunitet ja edhe per cfare tjeter eshte e dobishme

Receta me leng domatesh qe shkrin dhjamin brenda nje muaji
  • 2016-03-06

Receta me leng domatesh qe shkrin dhjamin brenda nje muaji

Transmetuar me 06032016 - 0817 Ky leng i shendetshem do tju heqe qafe dhjamin prej belit Krahas kesaj fale perberesve ai pershpejton metabolizmin dhe pastron trupin prej helmevebr br Ajo qe eshte me rendesi eshte se duhet tu permba

Luftoni astmen me keto 10 ushqime
  • 2016-03-04

Luftoni astmen me keto 10 ushqime

Transmetuar me 04032016 - 1608 Astma eshte nje semundje kronike qe prek sistemin e frymemarrjes se njeriut Nuk eshte gjetur akoma nje kure per astmen megjithate ajo mund te kontrollohet dhe trajtohet me disa medikamente dhe ushqime t