Rezultate te kerkimit per termin: +Xhepa +Majlinda

Meta: total 146 / total_found 146 / time 0.000 / keyword[0] xhepa / docs[0] 2748 / hits[0] 4147 / keyword[1] majlinda / docs[1] 7098 / hits[1] 10625 /
No Pic available
  • 2017-08-27

Agron Shehaj reagon pas kritikave nga të vetët: Sjam futur në politikë për të bërë para

Pasi ironizoi ditën e djeshme lajmin se Majlinda Bregu do të bëhej ministre në qeverinë Rama 2, Agron Shehaj ka reaguar sërish ditën e sotme, ndaj atyre që e sulmuan për deklaratën e tij. Deputeti i Vlorës ditën e sotme ka thënë se i bën shumë përshtypje që disa politikanë janë f

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

Antagonisti: Filmi për meteorin jetëshkurtër të politikës
  • 2016-07-14

Antagonisti: Filmi për meteorin jetëshkurtër të politikës

Dokumentari që s'duhet humbur; nga intervista e rrallë në "Zërin e Amerikës" në mbështetje të arratisjes së Kadaresë deri te aksidenti tragjik i 10 viteve më parë. Mbrëmë në Kinema Millenium në prani të miqve, familjarëve , politikanëve të djathtë dhe të majtë u shfaq premier

KOP-i i PD-së dhe mesazhi domethënës i Pashkos
  • 2016-05-05

KOP-i i PD-së dhe mesazhi domethënës i Pashkos

Si u pranuan të rinjtë nga demokratët 11 vjet më parë dhe sa e mundëson Lulzim Basha një proces të dytë KOP-i në PD Nga Luljeta Progni, 27.al Në fillim të vitit 2005, Partia Demokratike ishte në kulmin e riorganizimit të saj. Kishin kaluar tetë vite në opozitë dhe PD po i afrohej p

Panairi i 18-të i librit Tirana 2015 / Programi i aktiviteteve
  • 2015-11-11

Panairi i 18-të i librit Tirana 2015 / Programi i aktiviteteve

TIRANË, 10 Nëntor / ATSH - Klajdi Musabelliu / - Panairi i 18-të i librit "Tirana 2015", organizuar nga Shoqata e Botuesve Shqiptarë, që do të zhvillohet nga data 11 deri më 15 nëntor në Pallatin e Kongreseve, është një ndër aktivitetet më të mëdha për librin, i cili shënon edhe re

Nis nesër Panairi i Librit, ja axhenda e aktiviteteve
  • 2015-11-10

Nis nesër Panairi i Librit, ja axhenda e aktiviteteve

Panairi i 18-të i librit "Tirana 2015", organizuar nga Shoqata e Botuesve Shqiptarë, që do të zhvillohet nga data 11 deri më 15 nëntor në Pallatin e Kongreseve, është një ndër aktivitetet më të mëdha për librin, i cili shënon edhe rezultate në rritje nga viti në vit, duke sigur