Rezultate te kerkimit per termin: +Xhepa

Meta: total 1000 / total_found 2748 / time 0.001 / keyword[0] xhepa / docs[0] 2748 / hits[0] 4147 /
Nga rruga te barku i avionit, si u grabitën 10 mln euro
  • 2019-04-10

Nga rruga te barku i avionit, si u grabitën 10 mln euro

Grabitja e një makine në dalje të një banke në kryeqytet, në shkurt të vitit 2015, ishte e para e një serie vjedhjesh të mjeteve të transportit të parave, me destinacion aeroportin e Rinasit. Po atë vit, në dhjetor 2015, objektivi i sulmit ishte një automjet në rrugën që të çon p

No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

Qeveria, korporatë për investimet publike
  • 2019-03-24

Qeveria, korporatë për investimet publike

Qeveria ka miratuar një projektligj, i cili i hap rrugë krijimit të një korporate shtetërore që do të realizojë investime publike. E organizuar në formën e shoqërisë aksionare, kapitali themeltar për ngritjen e korporatës së investimeve do të financohet nga buxheti i shtetit. Por k

Vrau kunatën dhe e hodhi në ferra, zbulohet video si u kap në hotel vrasësi
  • 2019-03-22

Vrau kunatën dhe e hodhi në ferra, zbulohet video si u kap në hotel vrasësi

Ky është momenti kur Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë futen në një hotel në Peshkopi ku ishte fshehur Dashamir Xhepa dhe e arrestojnë. Xhepa, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e kunatës së tij, Lirie Xhepa, në 13 shkurt, pranë kodrave të liqenit të Sharrës u arrestua mes

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare
  • 2019-03-21

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare

Nga xhinset me bel të lartë te pantallonat ushtarake Adrian Clark në Guardian rendit hapat e gabuar të njerëzve përjetësisht të rinj: nga xhinset me bel të lartë të pëlqyera nga Obama te atletet Converse. U thoni po trikove të gjata dhe golfeve.

Margarita Xhepa bëhet operacion. Ka një kërkesë për dikë
  • 2019-03-21

Margarita Xhepa bëhet operacion. Ka një kërkesë për dikë

Aktorja e madhe shqiptare, Nderi i Kombit Margarita Xhepa, të martën kreu një operacion të vështirë në një spital privat, i cili përfundoi me sukses.  Falë mbështetjes së kryebashkiakut Veliaj,  është arritur mbulimi i kostos së operacionit duke bërë të mundur përmirësimin e sh

Tregtari i ankohet për mollët, Basha: Në 16 mars zbresim krimin nga pushteti
  • 2019-03-13

Tregtari i ankohet për mollët, Basha: Në 16 mars zbresim krimin nga pushteti

Ti kthejmë Dibrën dibranëve dhe Shqipërinë shqiptarëve. Me kete thirrje kreu i PD-se, Lulzim Basha ka fttuar shqiptaret te jene me shume se kurre bashke ne protesten e 16 marsit perpara kryeministrise. Gjate bashkebisedimit me tregtare dhe banore te zones, Basha ka kerkuar ndihmen e dibraneve