Rezultate te kerkimit per termin: +Xherri

Total: 59
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.920Z

Jonida Xherri, gërsheta për të qepur një tapet (Foto)

Jonida Xherri një emër i njohur në fushën e arteve pamore është fituese e rezidencës artistike Bridge art, pjesë e Contemporary vision, një projekt i realizuar në bashkëpunim me Bashkinë e Notos një konkurs në të cilin i ofrohet artistëve një rezidence arti full_grounding 2018 në N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.498Z

Tomi dhe Xherri

Mendohesha t'u vendosja një emër më kumbues këtyre rreshtave, duke kujtuar ngjarjet nëpër të cilat kemi kaluar nga njëri dhjetor në tjetrin, në këto vite të pambarimta të kaosit dhe dekadencës sonë social-politike. I vetmi titull që më erdhi në mend, vendosmërisht, ishte i lidhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.407Z

Meta i krahasoi me Tomi e Xherri, Rama: Si shkon një Presidenti të zgjedhur

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur ish-bashkëkryetarit të koalicionit qeverisës për batutën me Tomin dhe Xherrin me të cilën shigjetoi nga Puka shefin e qeverisë dhe kryeopozitarin Basha. Duke folur në Top Story me Sokol Ballën, Rama tha se një shprehje e tillë nuk i shkon një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.443Z

Çani: Tomi dhe Xherri nuk janë armiq, kanabisi është sport i preferuar i shqiptarëve

Gazetari Arjan Çani i ftuar në 360 Gradë, thotë se kanabisi është sport i preferuar i shqiptarëve dhe se fenomeni nuk do të zhduket asnjëherë për sa kohë tregu e kërkon. Deklaratat e tij erdhën pas pyetjes në lidhje me deklaratat e kryeministrit Rama se policia e shtetit do të kaloj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.190Z

Si e shpëtoi padashje Izraeli regjimin e Enver Hoxhës?

Nga Ruben Avxhiu Enver Hoxha ishte një armik i vendosur i Izraelit, mirëpo ka qenë pikërisht ky shtet që mund ta ketë shpëtuar regjimin e tij pa e kuptuar. Kjo e gjitha nëse beson një histori të treguar nga Xherri Purnell, shkrimtar i njohur librash fantastiko-shkencorë. Sipas tij, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.111Z

Si e shpëtoi padashje Izraeli regjimin e Enver Hoxhës

Ruben Avxhiu Enver Hoxha ishte një armik i vendosur i Izraelit, mirëpo ka qenë pikërisht ky shtet që mund ta ketë shpëtuar regjimin e tij pa e kuptuar. Kjo e gjitha nëse beson një histori të treguar nga Xherri Purnell, shkrimtar i njohur librash fantastiko-shkencorë. Sipas tij, në mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.636Z

Rreh djalin se nuk i pelqente nusja qe kish zgjedhur arrestohet babai

Librazhd Babai rreh keq te birin se nuk i pelqente vajza qe ai kishte zgjedhur per nuse. Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare ne fshatin Zdrajsh te Komunes se Orenjes 35 kilometra larg qytetit te Librazhdit. Sipas burimeve zyrtare te policise lokale behet e ditur se rreth ores 1830 te se merkures nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama