Rezultate te kerkimit per termin: +Xhevat +Koburja

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] xhevat / docs[0] 1623 / hits[0] 2526 / keyword[1] koburja / docs[1] 78 / hits[1] 107 /
Bukëpjekësi
  • 2016-01-14

Bukëpjekësi

LUÇIANO BOÇI Kronikat mediatike, faqet e revistave tona i gjen shpesh të mbushura pompozisht me emra politikanësh, bukuroshesh apo këngëtaresh. Ka skupe për to, trukime momentesh, thashetheme, Facebook e Instagram, deklarata, kundërdeklarata e plot kotë- sira që mbushin tregun tonë gjith

I çanë kafkën me shkop bejsbolli, ndërron jetë gruaja e bukëpjekësit
  • 2016-01-12

I çanë kafkën me shkop bejsbolli, ndërron jetë gruaja e bukëpjekësit

Zaje Koburja gruaja e bukëpjekësit që u grabit në qytetin e Elbasanit ka ndërruar jetë në spital. Ajo dhe i shoqi u dhunuan nga njerëz me maska pak ditë më parë. Zaje ishte shtruar në spital me goditje në kokë. Grabitësit morën në shtëpinë e të moshuarve 1.4 milion Lekë. Bukepj

No Pic available
  • 2016-01-11

Vdes gruaja e bukëpjekësit të Elbasanit, u dhunua nga grabitësit

Ka ndërruar jetën bashkëshortja e bukëpjekësit Xhevat Koburja nga Elbasani, të cilët u grabitën disa ditë më parë në banesën e tyre. Zyra Koburja , 66 vjeç ka ndërruar jetë në ambientet e një spitali privat në Tiranë nga plagët e marra në kokë. Grabitja ndodhi mëngjesin e 3 j

Grabitet një familje, sulmuesit ushtrojnë dhunë
  • 2016-01-03

Grabitet një familje, sulmuesit ushtrojnë dhunë

Pjesëtarët e një familjeje janë rrahur dhe më pas janë grabitur nga dy persona të maskuar në qytetin e Elbasanit. Nga vendi i ngjarjes mësohet se dy persona të maskuar kanë goditur me mjete të forta kryefamiljarin Xhevat Koburja, i cili pun

Grabitësit e maskuar bëjnë për spital çiftin e moshuar
  • 2016-01-03

Grabitësit e maskuar bëjnë për spital çiftin e moshuar

Dy persona të maskuar kanë grabitur dhe dhunuar një çift të moshuarish në Elbasan. Grabitësit kanë hyrë në banesë e çiftit Koburja dhe pasi i kanë lidhur kanë ushtrua dhunë fizika mbi ta. Policia e Elbasanit Si pasojë Xhevat Koburja, 80 vjeç i ka rënë të fikët, ndërsa gruaja e

Dhunohet dhe grabitet një familje në Elbasan
  • 2016-01-03

Dhunohet dhe grabitet një familje në Elbasan

Pjesëtarët e një familjeje janë dhunuar dhe më pas janë grabitur nga dy persona të maskuar në qytetin e Elbasanit. Nga vendi i ngjarjes mësohet se dy persona të maskuar kanë dhunuar me mjete të forta kryefamiljarin Xhevat Koburja, i cili punon si bukëpjekës, deri sa këtij të fundit

No Pic available
  • 2010-04-24

Presidenti Topi dekreton falje dhe uljen e dënimit për 367 të burgosur

Presidenti fal edhe të dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Në dekretin presidencial bëjnë pjesë dhe krerët e firmave piramidale Me një dekret krejtësisht të papritur Presidenti i Republikës ka urdhëruar dje falje dhe uljen e viteve të dënimit për plot 367 persona. Kjo është fal