Rezultate te kerkimit per termin: +Xhilaga

Meta: total 848 / total_found 848 / time 0.000 / keyword[0] xhilaga / docs[0] 848 / hits[0] 1014 /
No Pic available
  • 2018-06-07

Një burrë i dashuruar në Paris

Miranda Shehu-Xhilaga Po lexoja diçka në lidhje me profesionin tim një ditë të zakonshme pune, kur papritur kolegu im, që sapo ishte kthyer nga pushimet, fut kokën në derë dhe më pyet: Ty të pëlqen Parisi apo jo Miranda? Ngrita sytë dhe duke kuptuar që biseda ishte sjellë rreth Pari

No Pic available
  • 2018-06-06

Parisi nga jeta seksuale tek kafenetë e bohemëve, në librin e ri të Luan Ramës

Luan Rama një personazh I njohur në kulturën shqiptare ka prezantuar në Universitetin Europian të Tiranës librin Mbresa parisiane botim I UET PRESS. Regjisori Pirro Milkani e quajti shkrimin e Luanit si një lloj filmogfrafie të rreshtave, pasi përmes rrëfimeve autori I jep lexuesit mundës

Kënga Magjike, Çiljeta: Jam shumë e zhgënjyer nga votimi absurd i disa prej kolegëve 
  • 2017-12-11

Kënga Magjike, Çiljeta: Jam shumë e zhgënjyer nga votimi absurd i disa prej kolegëve 

Mes shumë këngëtarëve të njohur që nuk u bënë pjesë e finales së Këngës Magjike këtë edicion, ishte edhe Çiljeta Xhilaga, e cila, ndryshe nga shumë kolegë të saj, zgjodhi të mos prononcohet as për mënyrën e votimit dhe as për mungesën e saj në finale. Në të vërtet

Çiljeta Xhilaga bëhet nostalgjike
  • 2017-10-05

Çiljeta Xhilaga bëhet nostalgjike

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është bërë nostalgjike ndërsa ka kujtuar kohën kur ishte shtatzënë me djalin e saj Fernando. Ajo ka postuar një fotografi ku tregohet fare qartë barku i saj i rrumbullakosur me mbishkrimin: Dikur ishte tek barku imsot është shoku im më i mirë.

No Pic available
  • 2017-09-17

Vazhdon lidhja e Çiljetës me Alban Hoxhën? Flet për herë të parë këngëtarja

Çiljeta Xhilaga u përfol shumë për lidhjen e saj me portierin Alban Hoxha pasi nuk u zbulua kurrë nëse po gëzojnë një romancë apo jo. Në një intervistë ekskluzive për Prive, këngëtarja ka folur rreth karrierës së saj, djalit të vogël si dhe jetës private por duke mos zbuluar shu

Çiljeta Xhilaga merr një mision të ri në karrierën e saj si këngëtare
  • 2017-08-19

Çiljeta Xhilaga merr një mision të ri në karrierën e saj si këngëtare

Së shpejti këngëtarja Çiljeta Xhilaga pritet të sjellë një këngë të re të titulluar Pa ty jetoj. Pas bashkëpunimit padiskutim të suksesshëm me Trimin, edhe ky projekt i ri muzikor do të sillet në bashkëpunim me një tjetër këngëtar, Alores, një artist që jeton në Dani

Çiljeta një besimtare e madhe islame
  • 2017-08-18

Çiljeta një besimtare e madhe islame

Çiljeta Xhilaga mund të shfaqet ekstravagante dhe provokative në skenë. Megjithatë, jashtë skenës kjo ndryshon totalisht. Ajo ka publikuar një postim në InstaStory ku ka lëvduar zërin e hoxhës në mëngjes. Çiljeta duket se është zgjuar në mëngjes nga zëri i Hoxhës, gjë