Rezultate te kerkimit per termin: +Xhinxher

Meta: total 14 / total_found 14 / time 0.012 / keyword[0] xhinxher / docs[0] 14 / hits[0] 20 /
Xhenxhefili dobite shendetesore qe vine nga perdorimi i tij
  • 2015-05-03

Xhenxhefili dobite shendetesore qe vine nga perdorimi i tij

Transmetuar me 02052015 - 1749 PUBLICITET Xhenxhefili eshte nje nga erezat me te shendetshme dhe me te shijshme ne planetbr br Xhenxhefili permban xhinxherol nje substance me veti te fuqishme mjekesore E ka origjinen ne Kine dhe ka

Receta sekrete e çajit të detoksit të Landit |FOTO
  • 2015-03-19

Receta sekrete e çajit të detoksit të Landit |FOTO

Transmetuar më 19.03.2015 - 16:08 Ky është momenti i duhur për detoks, por një recetë e suksesshme e sidomos kur atë e ndjek një personazh VIP, padyshim efektet do të jenë të menjëhershme. Këtë më së miri

Nje recete e thjeshte kunder kolles
  • 2015-02-09

Nje recete e thjeshte kunder kolles

Transmetuar me 09022015 - 0745 Tani qe stina e dimrit ka kohe qe ka mberritur edhe influencat mund te kene perfshire nje pjese te madhe te njerezve ndaj kolla rrufa dhe bajamet e skuqura mund te jene bere shpesh here si pjese te dites suajbr br Me poshte

Renie ne peshe me caj jeshil dhe xhinxher
  • 2014-10-11

Renie ne peshe me caj jeshil dhe xhinxher

Transmetuar me 11102014 - 1040 Foto ilustruese PUBLICITET Pa asnje me te voglin dyshim mund te thuhet se caji jeshil me xhinxher eshte nje nga dhuratat me te medha qe njerezit mund ti bejne organizmit te tyre Studiuesit kane nxjerr

Per te rene ne peshe ja nje kokteil teper i shijshem
  • 2014-09-30

Per te rene ne peshe ja nje kokteil teper i shijshem

Transmetuar me 29092014 - 1808 Foto ilustruese PUBLICITET br br Pergatitjabr br Ne nje liter me leng boronice 100 ne pamundesi te lengut te fresket te boronices pergatisni caj boronice Ne nje liter uje te valuar shtoni 10 b

No Pic available
  • 2014-09-28

Antibiotik në kushte të shtëpisë, një mrekulli

SHBA - Ky është antibiotiku më i mirë i krijuar në kushte të shtëpisë. Kjo pije duhet konsumuar për të forcuar sistemin imunitar, për të larguar kollën ose gripin. Një mrekulli e vërtetë për ditët e dimrit. Mos

Renie ne peshe me kos dhe leng domate
  • 2014-08-30

Renie ne peshe me kos dhe leng domate

Transmetuar me 29082014 - 1658 Foto ilustruese PUBLICITET Kilet e teperta dhe pesha jane bere nje problem madhor per nje pjese te mire te njerezve te cilet duan te kene trup te bukur dhe brenda parametrave te deshiruara Menyrat