Rezultate te kerkimit per termin: +Xhoga

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] xhoga / docs[0] 90 / hits[0] 103 /
No Pic available
  • 2016-12-18

Valbona Selimllari vishet nuse për herë të dytë dhe rezultati është manhitës (FOTO)

Miss-i legjendar i Shqipërisë, Valbona Selimllari është shfaqur së fundmi në një set fantastik fotosh e veshur si nuse. Fotot e realizuara nga Egest Xhoga, me grim dhe flokë të kuruara nga Lili Ismaili janë pjesë e fushatës publicitare që kjo e fundit po realizon për sallonin e saj Lil

Dhuna ndaj farmacistit, UFSH: Shteti të kthejë sytë nga profesionet e shëndetësisë
  • 2016-04-20

Dhuna ndaj farmacistit, UFSH: Shteti të kthejë sytë nga profesionet e shëndetësisë

Urdhri i Farmacistëve të Shqipërisë ka reaguar pas dhunës së ushtruar ndaj farmacistit Ferdinand Xhoga, i cili si pasojë e plagë ka përfunduar në spital. UFSH dënon dhunën e ushtruar, duke i bërë thirrje shtetit që të kthejë sytë nga profesionet e shëndetësisë. Sipas Urdhrit. k

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

No Pic available
  • 2012-05-14

Grupi B: Nuk ka shaka, ngjitet direkt Partizani

Të kuqtë kthehen në kategorinë e parë, kurse Naftëtarin e pret ndeshja shtesë me Gramozin   Rezultatet e javës së fundit PERMETI TEPELENA     1-0 NAFTETARI DOMOSDOVA      6-0 ALBPETROLI DELVINA            0-0 BILISHT SPORT TURBINA        3-2 PARTIZANI KELCYR

No Pic available
  • 2012-04-30

Grupi B: Partizani-Naftëtari, vazhdon dueli për vendin e parë

Të kuqtë dhe kuçovarët kanë bërë detyrën në fushën e tyre, duke marrë 3 pikët   Rezultatet e javës së 20-të NAFTETARI SOPOTI      5-0 ALBPETROL TEPELENA           3-0 BILISHT SPORT DOMOSDOVA           4-0 PARTIZANI DELVINA   1-0 KELCYRA TURBINA    

No Pic available
  • 2012-04-23

Grupi B: Partizani, me hap kryesuesi edhe në Përrenjas

Vazhdon në distancë dueli mes Tepelenës dhe Naftëtarit, që nuk gabojnë   Rezultatet e javës së 19-të DELVINA KELCYRA                   4-0 DOMOSDOVA PARTIZANI        0-2 TEPELENA – BILISHT SPORT     2-0 SOPOTI ALBPETROL      0-0 PERMETI NAFTETARI

Grupi B: Partizani nxjerr nga loja Tepelenën, teatër në Memaliaj
  • 2012-04-16

Grupi B: Partizani nxjerr nga loja Tepelenën, teatër në Memaliaj

Të kuqtë kanë mposhtur minimalisht një nga rivalët, kurse kuçovarët marrin një dhuratë nga memaljotët  Rezultatet e javës së 18-të ALBPETROL PERMETI    2-1 BILISHT SPORT SOPOTI         1-2 PARTIZANI TEPELENA   1-0 KELCYRA DOMOSDOVA 2-1 TURBINA DELVINA