Rezultate te kerkimit per termin: +Xhorxh +Bush

Total: 2289
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.290Z

Xhorxh Bush boton autobiografine

Libri autobiografik Qellimet vendimtare i ish-presidentit amerikan Xhorxh Bush ka dale ne librarite e Shteteve te Bashkuara. Libri i ri i Xhorxh Bushit pasqyron tete vjetet e jetes se tij ne Shtepine e Bardhe duke perfshire tema prej nderprerjes se konsumit te alkoolit pastaj re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.531Z

Xhorxh Bush vjen sipiktor

shte kritikuar gjate se i sheh gjerat bardh e zi por ne fakt keto piktura tregojne te kunderten Punimet i perkasin ish-Presidentit te Shteteve te Bashkuara te Amerikes Xhorxh Bush i cili ka mbledhur ne nje ekspozite lideret boterore Behet fjale per 24 portrete qe i perkasin krereve te shteteve apo k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.458Z

I katërti, Xhorxh W. Bush.

Një katërshe e madhe për neNë përditshmërinë shqiptare thuhet që, edhe për Diellin s’mund t’i bësh bashkë, në një mendje, të gjithë njerëzit. Disa ankohen se ai përvlon sa nuk e durojnë dot. Ca luten të nxehë edhe më se mërdhijnë. Të tjerë ndjehen të kënaqur n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.064Z

Perlotet Xhorxh Bush

Bush: Kam ardhur si pelegrin, ne token ku shkeli Jezu Krishti Lot ne fytyren e presidentit te Shteteve te Bashkuara te Amerikes, ndersa ai vizitoi memorialin Shoah ne Jerusalem. Me nje vizite prekese ne memorialin e Holokaustit te Yad Vashemit, ka perfunduar vizita zyrtare e presidentit amerikan ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.064Z

Xhorxh Bush Ne spital probleme me frymemarrjen

brbrIsh-presidenti i Shteteve te Bashkuara Xhorxh Bush i vjetri eshte shtruar ne nje spital ne Hjuston te Teksasit pas nje semundje ne rruget e frymemarrjes Zedhenesi i tij njoftoi mediat se gjendja shendetesore e 90-vjecarit eshte nen kontroll Bush ka kaluar gati dy muaj ne spital edhe ne janar te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.515Z

SHBA, Xhorxh Bush i vjetri mbështetje Romnit

SHBA- Ish presidenti, Xhorxh Bush i vjetri planifikon te mbështese Mit Romnin për kandidat presidencial të Partisë Republikane për zgjedhjet e nëntorit. Gejl Giço, zëdhënëse e Mit Romnit tha se të dy politikanët do të takohen sot në Hjuston të Teksasit, për te dale së bashku para ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.046Z

Ish-Presidenti Xhorxh Bush del nga spitali

Pas trajtimit disa ditor, ish-presidenti i SHBA Xhorxh Bush ka lënë spitalin dhe i është drejtuar shtëpisë së tij në Kennebunkport. Xhorxh Bush u shtrua disa ditë më parë pas i rrëzua në shtëpinë e tij dhe pësoi dëmtime në qafë. Mjekët thanë se 91-vjeçari do të shërohet plot�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama