Rezultate te kerkimit per termin: +Xhovalin +Hasani

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.943Z

Gjobëvënia, nën hetim kunata e viktimës

Akuza: Gruaja i tregoi t dashurit vendin ku biznesmeni A.B. mbante t hollat Biznesmeni beratas, i cili u gjymtua fizikisht nga dy persona tashm t arrestuar nga policia, sht “tradhtuar” nga kunata. Kjo e fundit i kishte treguar t dashurit t saj (t arrestuarit Xhovalin Hasani) vendin ku bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.976Z

I prenë veshin tregtarit për 100 mijë euro, dy në pranga

TIRANE- Një emigrant në Itali dhe një mik i tij nga Kamza, të akuzuar për gjobëvënie 100 mijë euro dhe gjymtim duke i prerë veshin, një biznesmeni beratas në Tiranë, si dhe për shfrytëzim për prostitutë të kunatës së tij, që kishte shkuar në Itali për të takuar burrin e burgos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.099Z

Gjobevenia, kapen kreret e grupit

Tirane-Policia godet nje grup te strukturuar kriminal, ta akuzuar per vjedhje me arme dhe gjobevenie. Ka qene nje aksion i mireorganizuar i strukturave te hetimit te krimit te policise se Tiranes, ne bashkepunim me autoritet italiane te zbatimit te ligjit, qe bene te mundur arrestimin e dy krereve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.973Z

Merrnin para duke i kërcënuar me armë, arrestohen

Për këtë arsye, janë arrestuar shtetasit Xhovalin Stak Hasani, 32 vjeç, me banim në Itali dhe Fatmir Mark Quni, 28 – vjeç, me banim në Kamëz Tiranë. Në ngarkim të tyre, u bë e mundur ekzekutimi i vendimit të Gjykatës për Krimet e Rënda në Tiranë, e cila kishte caktuar në ngarki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.933Z

Tiranë/ Merrnin para duke i kërcënuar, arrestohen 2 persona

Policia e kryeqytetit bëri me dije se janë arrestuar 2 shtetas pasi akuzohen se kërcënonon persona të ndryshme për ti marrë para. Zëdhënësja e policisë së Tiranës në një konferencë për shtyp theksoi se janë arrestuar shtetasit Xhovalin Stak Hasani, 32 vjeç, me banim në Itali dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.935Z

Arrestohen dy vetë, shtrënguan me anë të kanosjes një shtetas për ti marrë pasuri

Tiranë, 13 gusht, NOA - Strukturat e hetimit të krimit të Policisë së Kryeqytetit në bashkëpunim me autoritet Italiane të zbatimit të ligjit bënë të mundur arrestimin e një grupi kriminal, me tendencë shtrëngimin me anë të kanosjes për dhënie pasurie. Personat e vënë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Gjobë 70 mijë euro pronarit të dyqaneve, zbulohet grupi kriminal

Arrestimi Korrieri i parave kapet n Tiran, ndrsa kreu i grupit n Itali Dy gjobvns jan vn n pranga nga policia shqiptare dhe ajo italiane, pasi akuzohen se kan grabitur me arm dhe m pas i kan vn gjob nj tregtari, duke arritur t’i marrin rreth 70 mij euro. Ngjarja ka ndodhur n muajin maj, por d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama