Rezultate te kerkimit per termin: +Xhovalin +Hasanit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.943Z

Gjobëvënia, nën hetim kunata e viktimës

Akuza: Gruaja i tregoi t dashurit vendin ku biznesmeni A.B. mbante t hollat Biznesmeni beratas, i cili u gjymtua fizikisht nga dy persona tashm t arrestuar nga policia, sht “tradhtuar” nga kunata. Kjo e fundit i kishte treguar t dashurit t saj (t arrestuarit Xhovalin Hasani) vendin ku bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Gjobëvënësi pranon se ka kërcënuar biznesmenin

Hetimet Nj nga agresort e biznesmenit beratas ka pranuar para prokurorve se ka shtantazhuar A.B me qllim prvetsimin e 70 mij eurove, ndrsa ka treguar edhe ngjarjen e muajit maj t ktij viti kur e kan gjymtuar. Fatmir Quni ka deklaruar se sht dakord me akuzn e prokuroris, por tha se i ka ndrmarr kto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.976Z

I prenë veshin tregtarit për 100 mijë euro, dy në pranga

TIRANE- Një emigrant në Itali dhe një mik i tij nga Kamza, të akuzuar për gjobëvënie 100 mijë euro dhe gjymtim duke i prerë veshin, një biznesmeni beratas në Tiranë, si dhe për shfrytëzim për prostitutë të kunatës së tij, që kishte shkuar në Itali për të takuar burrin e burgos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Gjobë 70 mijë euro pronarit të dyqaneve, zbulohet grupi kriminal

Arrestimi Korrieri i parave kapet n Tiran, ndrsa kreu i grupit n Itali Dy gjobvns jan vn n pranga nga policia shqiptare dhe ajo italiane, pasi akuzohen se kan grabitur me arm dhe m pas i kan vn gjob nj tregtari, duke arritur t’i marrin rreth 70 mij euro. Ngjarja ka ndodhur n muajin maj, por d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama