Rezultate te kerkimit per termin: +Yjet

Meta: total 1000 / total_found 5083 / time 0.002 / keyword[0] yjet / docs[0] 5083 / hits[0] 6140 /
Njerëzimi në rrezik nëse nuk kolonizojmë Hënën ose Marsin
  • 2017-06-23

Njerëzimi në rrezik nëse nuk kolonizojmë Hënën ose Marsin

Njerëzimit do ti duhet të drejtohet për te yjet, në 200 ose 500 vitet e ardhshme nëse duan të mbijetojnë, thotë Stefan Hawking. Fizikanti përsëriti paralajmërimin e tij se raca njerëzore do të përfundojë keq nëse nuk arrin të gjejë një shtëpi të re që nuk është Toka. Duke fol

Ja si dukeshin Aurela Gaçe dhe Eli Fara para 11 vitesh
  • 2017-06-22

Ja si dukeshin Aurela Gaçe dhe Eli Fara para 11 vitesh

Këngëtarja Aurela Gaçe i pëlqen që të ndajë çaste nga jeta e saj me fansat. Këtë herë nëna e dy vajzave ka postuar në Instagram një foto nga arkivat kur ajo dhe mikja e saj më e mirë Eli Fara ishin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës 11 vite më parë. Eeeee çfarë fotoje në arki

No Pic available
  • 2017-06-21

Yjet e skenës botërore bashkohen për një kauzë të rëndësishme

Artistët më të njohur në botë janë bashkuar për të krijuar një këngë për të gjithë të prekurit e ngjarjes tragjike që la 78 të vdekur në Londër. Më shumë se 50 yje të skenës botërore janë bërë pjesë e këngës Bridge Over Troubled Water, nga e cila do vijnë shumë të ar

Pushimet: det apo mal? Çfarë ju këshillon horoskopi
  • 2017-06-20

Pushimet: det apo mal? Çfarë ju këshillon horoskopi

Zbuloni përmes horoskopit se cila është gjysma juaj ideale për të planifikuar verën Vera tashmë erdhi dhe të gjithë po bëhemi gati për pushime. Një pjesë preferon ti kalojë pushimet në bregdet, ndërsa një pjesë tjetër preferon klimën e freskët malore. Në bazë të shenjës së

Chris Brown simpatizanti më i flaktë i LSI-së
  • 2017-06-18

Chris Brown simpatizanti më i flaktë i LSI-së

Reperi me famë botërore ka shprehur mbështetjen e tij për Lëvizjen Socialiste për Integrim. Chris Brown është fotografuar me flamurin e LSI dhe së bashku me një person tjetër. Fotografia është publikuar në faqen zyrtare të LSI dhe këgëtarit të njohur iu është bërë ftesë që me

Trendi i ri: Fustanet me lule bore
  • 2017-06-16

Trendi i ri: Fustanet me lule bore

Trendi më i ri për showbizin mbarë botëror pranverë-verë duket se nuk do të jenë më kodet e kostumeve mashkullore, por luleborat e Dolce&Gabana-s. Nga Europa në Amerikë tek yjet e showbizit evidentohet e njëjta gusto. Marka e njohur e ka përdorur luleborën në një sërë veshjesh

No Pic available
  • 2017-06-15

Dua Lipa kërkon ndihmë për të prekurit e tragjedisë në Londër

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka bërë apel për ndihmë për të mbështetur të gjithë të prekurit e tragjedisë në Londër. Ajo ka publikuar fotografi në llogarinë e saj në Instagram dhe në Tëitter ku i fton të gjithë të dhurojnë ndihma. Të gjitha lutjet