Rezultate te kerkimit per termin: +Ylli +Manjani

Total: 2901
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.157Z

Prezantohet Ylli Manjani

brbrVetem pak caste pasi beri betimin ne presidence Ylli Manjani ka mberritur ne Ministrine e Drejtesise Prezantimi me stafin u be nga Ministri i Dorehequr Nasip Naco i cili ka shfrytezuar kete moment per te bere edhe nje falenderim per stafin me te cilin punoi per me shume se dy vjet Manjani ka si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.318Z

Zyrtare/ Ylli Manjani emërohet ministër Drejtësie

Do të jetë Ylli Manjani ministri i ri i Drejtësisë. Lajmi u zyrtarizua nga Kryeministria, me anë të një deklarate. Në deklaratë falenderohet Naço për kontributin e dhënë dhe punën e deritanishme. “Kryeministri Edi Rama pranoi sot dorëheqjen e Ministrit të Drejtësisë, zotit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.918Z

Pezullimi i Haki Çakos, reagon Ylli Manjani

Pas pezullimit të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Haki Çako, ka reaguar ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Manjani thekson se vendimi i gjykatës është çështje që i përket zbatimit të ligjit. Në përgjigje të interesit të medias lidhur me qëndrimin e Ministrit të Drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.330Z

Zyrtare/ Ylli Manjani ministër Drejtësie, zëvendëson Nasip Naçon

UPDATE/ Tashmë është zyrtare, Ylli Manjani është ministri i ri i Drejtësisë. Këtë e ka konfirmuar edhe vetë Kryeministria përmes një njoftimi për mediat. Edhe më herët, Manjani ishte në zyrën e kryeministrit Rama për të diskutuar këtë mundësi. Kryeministri Edi Rama pranoi sot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.464Z

Ylli Manjani emerohet zv.minister i Transportit

Ylli Manjani eshte emeruar Zevendesminister i Puneve Publike dhe Transportit. Manjani eshte emeruar ne kete dytyre ne vendin e Ilirjan Muhos. Vendimi eshte marre sot gjate mbledhjes se qeverise. Vendimi hyn menjehere ne fuqi. Manjani ka vetem pak kohe qe ka kaluar nga Partia Socialiste ne radhet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.350Z

Kryeministri Rama shkarkon ministrin Ylli Manjani

Pas lajmeve jo të konfirmuara në orët e para të ditës së sotme, duket se më në fund ka ardhur zyrtarizmi. Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar nga detyra Ministrin e Drejtësisë Ylli Manjani, duke propozuar në vend të tij kreun e grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili. Ministri i Dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.436Z

Ylli Manjani akuzon Xhafajn se ka shpifur publikisht

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani  thotë se kërkesa e tij për të mbledhur grupin negociator është injoruar, pothuajse nga të gjithë, dhe i kërkon kryetarit të komisionit Fatmir Xhafaj të mos e përdorë si alibi për mos kryejen e detyrës kushtetuese “Ato që dëgjova publik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama