Rezultate te kerkimit per termin: +Ylli +Ndroqi

Total: 506
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.802Z

Ylli Ndroqi,merr drejtimin e klubit Shkumbini

Presidenti i RTV "Ora News" dhe kompanisë "Yldon" , zoti Ylli Ndroqi merr drejtimin e klubit të futbollit të Shkumbinit. Zoti Ndroqi do të ketë 85% të aksioneve ndërsa bashkia e Peqinit do ketë 15% të tyre. Marrëveshja është nënshkruar nga zoti Ylli Ndroqi dhe kryetari i Bashkisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.871Z

Ylli Ndroqi prezantohet si President i Shkumbinit

Presidenti i RTV "Ora News" dhe kompanisë "Yldon" , zoti Ylli Ndroqi prezantohet sot si Presidenti i klubit të futbollit të Shkumbinit. Zoti Ndroqi do të ketë 85% të aksioneve ndërsa bashkia e Peqinit do ketë 15% të tyre. Marrëveshja është nënshkruar ditën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.423Z

Ylli Ndroqi, “bosi” i ri i peqinasve

Presidenti i RTV “Ora News” dhe kompanisë “Yldon Sh.P.K”, Ylli Ndroqi, që nga dita e djeshme është “bosi” i peqinasve, pasi ka marrë drejtimin financiar të Shkumbinit. Pas marrëveshjes së arritur me drejtuesit e Bashkisë së Peqinit, për më tepër me kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.936Z

Ylli Ndroqi pritet të prezantohet si president i Shkumbinit

Pritet prezantimi i Ylli Ndroqit si presidenti i Shkumbinit Presidenti i RTV "Ora News" dhe kompanisë "Yldon" , zoti Ylli Ndroqi pritet të prezantohet sot si Presidenti i klubit të futbollit të Shkumbinit. Zoti Ndroqi do të ketë 85% të aksioneve ndërsa bashkia e Peqin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.769Z

Ylli Ndroqi prezantohet si President Nderi i WBF

Ylli Ndroqi Presidenti i Federatës së Boksit Profesionist Shqiptar u zgjodh sot në mesditë dhe President Nderi i WBF. WBF është një ndër federatat më të njohura në boksin botëror, në të cilën bokson edhe shqiptari Kreshnik Qato. Zoti Ylli Ndroqi është njëkohësisht edhe promotor i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.722Z

Ylli Ndroqi, presidenti i Federates se Boksit

Biznesmeni Ylli Ndroqi do te jete presidenti i ri i Federates Shqiptare te Boksit Profesionist duke zevendesuar ne kete detyre Hamdi Uken i cili ishte president perpara se kjo shoqate te njihej si federate. Asambleja Zgjedhore ka zgjedhur edhe sekretaren e pergjithshme qe do te jete Ani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.574Z

Jep doreheqjen presidenti i Shkumbinit Ylli Ndroqi

Presidenti i Shkumbinit Ylli Ndroqi dha doreheqjen pas mbledhjes se presidenteve te Komisionit te Liges Profesioniste te mbajtur dje ne ambientet e Federates Shqiptare te Futbollit. Ndroqi sqaroi se kjo doreheqje vinte si pasoje e nje situate e cila nuk eshte menaxhuar me se miri pasi sipas tij ai k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama