Rezultate te kerkimit per termin: +Ylli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.904Z

Ylli Pango shkerdhen qeverine

TELEFONATA E PARE Ylli Pango - Po. Fiksi – Alo. Ylli Pango – Ç’kemi? Fiksi - Mirëmbrëma profesor Ylli. Ylli Pango - Mirëmbrëma. Fiksi - Më fal që nuk e hapa telefonin pak më parë, por isha me familjen te QTU-ja dhe nuk mund të flisja. Ylli Pango - Nuk ka problem, unë kujto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.990Z

Requiem per Ylli Boren

22-11-2010 / Nga Bujar LeskajGezim Llojdia Dje iku nga bota jone mesuesi shembullor krijuesi dhe njeriu i mire Ylli Bora. U shkeput nga bota jone tokesore nje yll me zemren e bardhe dy cilesi keto te gdhendura edhe tek emri dhe mbiemri i tij. Ylli Bora lindi ne fshatin e Ali Asllanit fshatin V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.125Z

Shuhet akademiku Ylli Popa

Akademiku Ylli Popa një zë i njohur në jetën akademike shqiptare është ndarë nga jeta pasditen e së martës në moshën 87 vjecare. Ylli Popa është intelektual i mirënjohur, me veprimtari të shumanshme, të shtrirë në më shumë se gjashtë dekada. Ylli Popa u lind në një familje me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.379Z

Nishani dekreton Ylli Manjanin

Presidenti i Republikës, përmes dy dekreteve të njëpasnjëshme ka pranuar dy kërkesat e mbërritura nga kryeministri Edi Rama për shkarkimin e Nasip Naços, i dorëhequr një ditë më parë dhe përmes një dekreti të dytë emërimin në vend të tij si ministër i Drejtëisë të Ylli Manj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.751Z

Kur tregon dhëmbët Ylli Manjani

Që kur nisi detyrën si Ministri i ri i Drejtësisë, Ylli Manjani ia ka dalë të jetë në media me kërcënimet e tij, nuk ka rëndësi janë prokurorë, gjyqtarë, kancelarë, noterë, përmbarues, drejtues burgjesh apo hipotekash. Nuk e dimë sa efekt ka pasur kjo fushatë e tij, por dimë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.571Z

Arrestohet serish Ylli Kelmendi

/ / Shkaku i arrestimit te personit qe eshte konsideruar deshmitar i ngjarjes se Kartodromit ku humbi jeten miku i tij Fatmir Rama ka qene nje pistolete Bereta te cilen ai e mbante pa leje ne brez. Ylli Kelmendi u arrestua dje nga efektivat e Komisariatit nr.1 teksa levizte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.157Z

Prezantohet Ylli Manjani

brbrVetem pak caste pasi beri betimin ne presidence Ylli Manjani ka mberritur ne Ministrine e Drejtesise Prezantimi me stafin u be nga Ministri i Dorehequr Nasip Naco i cili ka shfrytezuar kete moment per te bere edhe nje falenderim per stafin me te cilin punoi per me shume se dy vjet Manjani ka si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama