Rezultate te kerkimit per termin: +Yllka +Kuqi

Meta: total 51 / total_found 51 / time 0.000 / keyword[0] yllka / docs[0] 1062 / hits[0] 1735 / keyword[1] kuqi / docs[1] 1243 / hits[1] 2372 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2017-07-15

Yllka Kuqi në përgatitje të klipit të ri (Foto)

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, ka filluar xhirimet e klipit të saj më të ri. Yllka njihet për baladat e saj hite dhe kësaj radhe si duket sërish do të vijë me baladë. Titulli i këngës është Fale dhe pritet të publikohet së shpejti. Ajo ka publikuar një fotografi ng

Yllka Kuqi nxjerr gjoksin kryqezohet nga fansat
  • 2016-11-05

Yllka Kuqi nxjerr gjoksin kryqezohet nga fansat

var fbShare url httpvizionplusalyllka-kuqi-nxjerr-gjoksin-kryqezohet-nga-fansatsize smallbrbrYllka eshte nje nga kengetaret shqiptare me nje ze shume te vecante Aktive me muziken e saj si ne Kosove ashtu dhe ne Shqiperi kengetarja eshte vleresuar dhe pelqyer nga publikubrbr brbrKengetarja shqiptare

Yllka, një zonjë e vërtetë (Foto)
  • 2016-03-03

Yllka, një zonjë e vërtetë (Foto)

Të jesh pjes e estradës dhe të dukesh gjithmonë bukur është një nga kushtet e jetesës. Yllka Kuqi, është një nga këngëtaret që mund ta shihni gjithmonë të veshur elegante jo shumë e zbuluar po gjithmonë një

Yllka Kuqi, foto me bashkëshortin (Foto)
  • 2015-11-10

Yllka Kuqi, foto me bashkëshortin (Foto)

Këngëtarja simpatike, Yllka Kuqi, duket të jetë e lumtur përkrahë bashkëshortit të saj. Në llogarinë e saj, në Instagram ajo ka postuar disa foto, ku shihet e buzëqeshur dhe e lumtur perkrahë shokur të jetës së saj, shkr

Kur bëhen bashkë: Remzia, Dafina e Yllka
  • 2015-11-08

Kur bëhen bashkë: Remzia, Dafina e Yllka

Shpesh ngjanë që këngëtaret tona takohen nëpër qendra evropiane apo edhe të vendit , tek këndojnë në mbrëmje muzikore e ahengje familjare. Ka prej tyre , të cilat ikin nga njëra tjetra , nuk flasin për arsye tyre të ndryshme