Rezultate te kerkimit per termin: +Ylvi +Beqaj

Meta: total 38 / total_found 38 / time 0.000 / keyword[0] ylvi / docs[0] 206 / hits[0] 501 / keyword[1] beqaj / docs[1] 4365 / hits[1] 10000 /
Biznesmeni Beqaj dëshmon sërish kundër Shullazit
  • 2018-12-06

Biznesmeni Beqaj dëshmon sërish kundër Shullazit

Biznesmeni Ylvi Beqaj ka shkuar sot në Prokurorinë e Tiranës, për tu marrë në pyetje lidhur me një hetim të ri kundër Emiljano Shullazit. Dëshmia e biznesmenit, i cili ka dhe statusin e dëshmitarit të mbrojtur të drejtësisë ndaj Shullazit, ka të bëjë me hetimet për pastrim parash.

Me fat që kemi Shullazin/ Truproja e përgënjeshtroi, biznesmeni do përballet me të në gjyq
  • 2017-10-03

Me fat që kemi Shullazin/ Truproja e përgënjeshtroi, biznesmeni do përballet me të në gjyq

Pas dëshmisë së truprojës Romeo Tarjes, i cili nxori zbuluar biznesmenin Ylvi Beqja dhe denoncimin e tij per kercenim me jete nga Emiljano Shullazi, do te kete nje perballje mes tyre ne sallen e gjyqit. Ndryshe nga sa kishte deklaruar ne deshmine e tij biznesmeni, kujtojme se Tarja, tha se Beqa

No Pic available
  • 2017-09-12

Shullazi, dëshmitari: Jam kërcënuar para dy ditësh

Ka vijuar edhe sot seanca për Shullazin. Sot ka dëshmuar dëhshmitari Besnik Musai, i cili përpara togave të zeza ka deklaruar se është kërcënuar para dy ditësh për të mos dëshmuar. Dy persona kanë ardhur në shtëpinë time në Durrës dhe i kanë thënë nënës sime që nëse dëshmo

No Pic available
  • 2017-07-25

Vollga, në gjyqin ndaj Shullazit thirret ish-kryeregjistruesi Ilirjan Muho

Gjykata e Krimeve  të Rënda ka pranuar kërkesën e prokurorisë për të thirrur si dëshmitar në gjyqin ndaj Emiljano Shullazit ish-kreun e Hipotekës, Ilirjan Muho lidhur me regjistrimin e ish-hotel Vollgës. Gjatë seancës së kaluar, ish-kryeregjistruesi i Durrësit, Jurgis Çyrbj

Vijojnë dëshmitë në gjyqin ndaj Shullazit
  • 2017-07-25

Vijojnë dëshmitë në gjyqin ndaj Shullazit

Dëshmitaret e thirrur në Gjykatën e Krimeve të Rënda vijojnë të vendosin në pikëpyetje profilin e Ylvi Beqajt, njeriu i  mbrojtur nga shteti, por deri më tani i ngelur vetëm  me rrëfimin e tij kundër Emiljano Shullazit. “Dy vjet më parë, Ylvi Beqaj më kërkoi borxh 150 mijë

Deputeti i PS në gjyq: Lidhja me Ylvi Beqjan dhe takimi me Emiljano Shullazin
  • 2017-07-19

Deputeti i PS në gjyq: Lidhja me Ylvi Beqjan dhe takimi me Emiljano Shullazin

Pas Saimir Tahirit dhe Lindita Nikollës edhe një politikan tjetër sht “përfshirë” në dosjen e Emiljano Shullazit. Jurgis Çyrbja, deputeti aktual i Partisë Socialiste, ka qenë drejtor i Hipotekës së Durrësit gjatë kohës kur Shullazi ka marrë Hotel Vollgën. Çyrbja ka dësh

No Pic available
  • 2017-07-18

Gjyqi ndaj Shullazit, avokati Fana: Ligji nuk ma lejon të dëshmoj

Në seancën e sotme ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, do të paraqiten 5 dëshmitari, ku i pari prej tyre është avokati Neshat Fana. Ai ka deklaruar në sallë se ligji për Avokatinë e pengon të dëshmoj, ndërsa ka shtuar se biznesmeni Ylvi Beqaj është klienti i tij. Ishte biznesm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama