Rezultate te kerkimit per termin: +Ylvi +Beqjan

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] ylvi / docs[0] 206 / hits[0] 501 / keyword[1] beqjan / docs[1] 57 / hits[1] 60 /
Avokatit të Shullazit i bën keq shiu sëmuret dhe shtyhet për të 6-n herë seanca
  • 2019-04-08

Avokatit të Shullazit i bën keq shiu sëmuret dhe shtyhet për të 6-n herë seanca

Për të gjashtën herë radhazi Gjykata Apelit për Krime të Rënda, u detyrua të shtyjë seancën ndaj Emiljano Shullazit dhe 4 të pandehurve të tjerë. Ashtu siç ka ndodhur përherë, shkak i vendimit është bërë trupa mbrojtëse, pasi avokati Vladimir Meçe ka paraqitur një raport për

Deputeti i PS në gjyq: Lidhja me Ylvi Beqjan dhe takimi me Emiljano Shullazin
  • 2017-07-19

Deputeti i PS në gjyq: Lidhja me Ylvi Beqjan dhe takimi me Emiljano Shullazin

Pas Saimir Tahirit dhe Lindita Nikollës edhe një politikan tjetër sht “përfshirë” në dosjen e Emiljano Shullazit. Jurgis Çyrbja, deputeti aktual i Partisë Socialiste, ka qenë drejtor i Hipotekës së Durrësit gjatë kohës kur Shullazi ka marrë Hotel Vollgën. Çyrbja ka dësh

No Pic available
  • 2017-06-22

Përballja Shullazi-Beqja: Ja emrat e njohur që dolën

Ballafaqimi i Emiljano Shullazit me dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja dhe debatet mes tyre, nxjerrin emrat e zyrtarëve dhe politikanëve me të cilët janë takuar. Ata treguan për takimet me ministra, gjyqtarë, drejtues hipoteke apo zyrtarë të lartë të administratës e deri te persona me pr

DËSHMIA/ Dëgjo këtu ti k, unë i nxjerr zorrët në shesh më të mirit dhe jo ty që sma ndien fare
  • 2017-01-25

DËSHMIA/ Dëgjo këtu ti k, unë i nxjerr zorrët në shesh më të mirit dhe jo ty që sma ndien fare

Zbardhet e plotë dëshmia e biznesmenit Ylvi Beqja dhënë në prokurorinë e Krimeve të Rënda, kundër anëtarëve të grupit të Emiljano Shullazit. Beqja ka treguar se Shullazit fillimisht i ka dhënë 300 mijë euro kesh në dorë ndërsa më pas eurot ja ka dhënë duke përdorur çeqet

No Pic available
  • 2016-04-27

Dosja Shullazi, bllokohen llogaritë bankare të kompanisë arabe

Prokuroria për Krime të Rënda nis hetimet edhe ndaj përfaqësuesit të kompanisë arabe, shtetasit Ylvi Beqja i cili i dhuroi 20 % të pronës së njohur si ish-hotel Vollga në Durrës, Emiljano Shullazit. ABC News ka mësuar se grupi hetimor, krahas hetimit penal ndaj Emiljano Shullazit për

Shullazi, bllokohen llogaritë e arabëve
  • 2016-04-27

Shullazi, bllokohen llogaritë e arabëve

Prokuroria u ka dërguar shkresë bankave të nivelit të dytë që të sekuestrojnë pasuritë e Saudi Brothers Commercial Company dhe të ortakut të tyre shqiptar Ylvi Beqja. Shullazi duhet të paguante tatime për Vollgën Prokuroria ka zgjeruar rrethin e hetimeve për dosjen Shullazi, du