Rezultate te kerkimit per termin: +You

Total: 8278
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.418Z

Thank you

Askush nuk thot m “faleminderit”. Lamtumir fisnikve anglez Nj sondazh tregon se si fjala tipike angleze sht drejt zhdukjes: 50 pr qind nuk e prdorin, sepse preferojn fjaln zvendsuese “Cheers”. Tendenca e re gjuhsore shfaq edhe paaftsin e njerzve pr t treguar vlersimin e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.331Z

You tube, revolucioni komercial

New York – Interneti po ndryshon televizionin, kufinjtë midis programeve Tv dhe video të para në tablet, pc e telefona smart, po bëhen gjithnjë e më pak të dallueshëm.You Tube po ndryshon për të kapur këtë revolucion. Siti i madh i vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.703Z

Grekët: Fuck you Papandreu (VIDEO)

Share Jorgo Papandreu, kryeministri i Greqisë, për momentin është një prej njerëzve më në vështirësi. Ai është vënë në qendër të kritikave nga të gjithë: nga ndërkombëtarët, për shkak të iniciativës për referendum, por dhe nga grekët, për shkak se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.390Z

YOU HAVE BEEN HACKED!!!

YOU HAVE BEEN HACKED!!! Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Merkure, 07 Korrik 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.390Z

YOU HAVE BEEN HACKED!!!!

YOU HAVE BEEN HACKED!!!! Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Enjte, 08 Korrik 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.700Z

Fuck you Papandreu

Kriza pafund e Greqisë, dhe rreziku i vënë për Eurozonën ka shtuar në masë zërat kundër kryeministrit të Greqisë, Papandreu. Pos protestave të shumta të grekëve në rrugë, si dhe kundërshtimeve nga vendet e Evrop&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.224Z

U2, koncert live ne You Tube

Koncerti i grupit britanik U2 ne Kaliforni, diten e diel do te transmetohet live ne web site-n e njohur te videove You Tube. Lajmin e ka bere te ditur vete grupi i njohur. Menaxheri Paul McGuinness ka deklaruar se meqenese ngjarja do te filmohet, do te ishte mundesia e persosur per ta sht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama