Rezultate te kerkimit per termin: +Younal +Loutfi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

KE: Pyetjet provokative n adres t Topit n Asamblen Parlamentare

N prfundim t fjals s tij prpara Asambles Parlamentare t Kshillit t Europs, Presidenti i Republiks i sht prgjigjur interesimit t antarve t Asambles mbi Shqiprin dhe rajonin. Ndr parlamentart evropian ka pasur edhe grek dhe serb q nuk kan nguruar t pyesin presidentin shqiptar pr shtje delicate sikurse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.559Z

Presidenti Topi i përgjigjet pyetjeve të anëtarëve të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës.

23 janar 2008 Në përfundim të fjalës së tij përpara Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës, Presidenti i Republikës i është përgjigjur interesimit të antarëve të Asamblesë mbi Shqipërinë dhe rajonin. I pyetur nga përfaqësuesi i Polonisë Tadeusz Iwinski (Aleanca e t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama