Rezultate te kerkimit per termin: +Yzeiraj +Albert

Meta: total 27 / total_found 27 / time 0.000 / keyword[0] yzeiraj / docs[0] 205 / hits[0] 447 / keyword[1] albert / docs[1] 7422 / hits[1] 10486 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2017-04-16

EMRAT/ Blushi: Ja 190 kandidatët për deputetë të LIBRA-s për zgjedhjet e 18 qershorit

Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka zbardhur emrat e 190 kandidateve që do të përfshihen në listat shumë emërore për zgjedhjet e 18 qershorit, ndërsa shprehet se pret të tjera deri në datë 20 Prill. Vetë Ben Blushi do të kandidojë në Tiranë. NJOFTIMI Sot Bërthama LIBRA mori në shqyrt

No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

I dyshuari në gjykatë: Nuk jam  autori, isha në shtrat i sëmurë
  • 2014-01-18

I dyshuari në gjykatë: Nuk jam autori, isha në shtrat i sëmurë

Vrasja me sëpatë Gjykata e Fierit jep burg pa afat për 19-vjeçarin Emiljano Yzeiraj Sipas prokurorisë, alibia e 19-vjeçarit Yzeiraj rrëzohet nga dëshmitë e banorëve të zonës Edmond Hoxhaj Nuk e kam vrarë unë Jetmir Lazajn. Kam qenë sëmurë dhe i shtrirë në shtrat atë ditë kur aku

Pensionet, 154 emrat  që do të marrin paratë
  • 2012-01-16

Pensionet, 154 emrat që do të marrin paratë

Lista e ISSH me ish-ushtarakët që u është lidhur përfitimi më 13 janar Ka përfunduar llogaritja e pensionit për 154 ish-ushtarakë të tjerë. Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka publikuar emrat e atyre që u është lidhur përfitimi në llogaritë e tyre deri më datë 13 janar. Gazeta bo