Rezultate te kerkimit per termin: +Zaganin

Meta: total 34 / total_found 34 / time 0.000 / keyword[0] zaganin / docs[0] 34 / hits[0] 37 /
Lidhja mes Klemend Balilit e Dritan Zaganit, italianët dhe pajisjen e përgjimit
  • 2016-05-17

Lidhja mes Klemend Balilit e Dritan Zaganit, italianët dhe pajisjen e përgjimit

Dy artikujt e “Corriere Della Sera” dhe Il Secolo XIX për kompromisin e aparatit shtetëror me trafikantët e drogës “IMCI Catcher” – Pajisja quhet “IMCI Catcher” dhe është një lloj “Big Brother”, e aftë për të përgjuar gjithçka, e p

No Pic available
  • 2016-05-16

Corriere della Sera: Jeta mondane e Klemend Balilit në Milano , ku organizata ishte mjaft aktive

E përditshmja italiane “Corriere della Sera” ka publikuar sot artikullin me titull; “Droga, gjuetia e  madhe në Europë në kërkim të “Eskobarit të Ballkanit”. “Kelmend Balili është një menaxher shteti, një njeri i besueshëm i qeverisë shqiptare”

VIDEO/ Balla i tërheq vëmendjen Metës: Berisha çoi Zaganin të rrihte Genc Pollon
  • 2016-02-05

VIDEO/ Balla i tërheq vëmendjen Metës: Berisha çoi Zaganin të rrihte Genc Pollon

Sekretari i Grupit të PS-së, Taulant Balla ka marrë fjalën në Kuvend pas debatit të nxehtë Berisha-Blushi. Balla e nisi fjalën e tij me një vërejtje ndaj Berishës dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta, për fyerjet që deputetë të PD-së bëjnë sipas tij ndaj deputetëve të PS-së. "Dua

No Pic available
  • 2016-02-05

Balla-Berishës: Zagani rrihte Genc Pollon me urdhrin tënd

Debati për zgjedhjet e PS-së Duke marrë shkas nga replika që deputeti i PS-së, Ben Blushi, zhvilloi me deputetin demokrat, Sali Berisha, të cilin e akuzoi për ndërhyrje në punët e brendshme të PS-së, nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, iu përgjigj akuzave të ish

Arratisja nga Shqipëria, prokuroria ngre akuzën e tretë ndaj Dritan Zaganit
  • 2015-12-26

Arratisja nga Shqipëria, prokuroria ngre akuzën e tretë ndaj Dritan Zaganit

Ish-funksionari i Policisë së Shtetit theu masën e arrestit shtëpiak. Akuzohet edhe për shpërdorim detyre dhe moskallëzim krimi  Sokol Çobo Prokuroria ngre akuzën e tretë ndaj Dritan Zaganit, ish-funksionar i Policisë së Shtetit, i cili u largua nga Shqipëria para disa muajsh, menjëhe

Ish-oficerit Zagani, Prokuroria i shton në dosje edhe akuzën e tretë
  • 2015-12-26

Ish-oficerit Zagani, Prokuroria i shton në dosje edhe akuzën e tretë

Ish-shefi i Antidrogës së Fierit, Dritan Zagani, do të përballet edhe me një tjetër akuzë. Prokuroria e Përgjithshme që po merret me çështjen e tij, veç shpërdorimit të detyrës dhe moskallëzimit të krimit, do ta akuzojë Zaganin edhe për largim të të paraburgosurit nga vendi i q

Zbulohet dokumenti i italianes që çoi në arrestimin e Zaganit
  • 2015-12-08

Zbulohet dokumenti i italianes që çoi në arrestimin e Zaganit

Emisioni "Le Iene" ka ngritur disa pikëpyetje mbi rolin e ish-shefes së Interpolit italian në Tiranë, Ana Poxhit, në arrestimin e ish-shefit të antidrogës së Fierit, Dritan Zagani. Gazetarët investigativë italianë hedhin dyshime se, Ana Poxhi, gënjeu për Zaganin, për të përfituar fa