Rezultate te kerkimit per termin: +Zajednices

Total: 26
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.270Z

Vucic provokon shqiptaret Do ndesheni edhe kunder Zajednices

Transmetuar me 16122015 - 2056 PUBLICITET Kryeministri serb Aleksander Vucic vazhdon te merret me shqiptaret duke leshuar provokime Ironia e tij lidhet me dy nga temat me te perfolura te momentit Evropianin dhe marreveshjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.537Z

Zajednica Vetevendosje Protesta deri ne rrezimin e qeverise

Transmetuar me 26122015 - 1442 Kosove 26 dhjetor 2015 NOAal - Levizja Vetevendosje me ane te nje deklarate per shtyp diten e sotme ka riperseritur se projekti i Zajednices ka rene poshte dhe ka kerkuar doreheqjen e qeverise se Kosove

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.805Z

Albin Kurti leter nga burgu pas arrestimit Po nenshtrohemi ndaj Serbise

Transmetuar me 29112015 - 1818 Nje dite pas arrestimit te tij nga Policia e Kosoves ish-lideri i Vetevendosjes Albin Kurti shprehet kunder nenshtrimit qeveritar ndaj Serbisebr br Ne nje leter te shkruar nga burgu i Tuzit ku Kurti n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.158Z

Kadaj: Lumë njerëzish në sheshin e kundërshtimit

Shefja e Grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, përmes një postimi në facebook ka thënë se gjenden lumë njerëzish në sheshin e kundërshtimit. "Jo presidentit të 'Zajednices' dhe faljes së tokave. Kosova është e qytetarëve, jo e pushtetarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.259Z

Kosove opozita proteste ne Peje

brbrMijera qytetare i jane bashkuar protestes se partive opozitare ne Peje ne kundershtim te dy marreveshjeve per bashkesine e komunave serbe me Beogradin dhe per kufirin me Malin e Zi Gjate fjales se tij ne kete tubim kreu i Aleances per Ardhmerine e Kosoves Ramush Haradinaj i beri apel Shteteve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.456Z

Milaim Zeka – Vetëvendosjes: Lërini përrallat patriotike

Gazetari Milaim Zeka, përmes profilit të tij në Facebook ka reaguar ndaj deklaratave të kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymerit, të bëra sot në Prizren. Postimin e tij mund ta lexoni të plotë më poshtë. “Pse nuk pajtohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.785Z

Vetevendosja Arrestuan dhunshem 90 aktiviste te lirohen

Transmetuar me 28112015 - 1726 Kosove 28 nentor 2015 NOAal - Vetevendosja reagon pas arrestimit te ish-liderit te saj deputetit Albin Kurti dhe disa aktivisteve Ne njoftimin zyrtar Levizja Vetevendosja ben me dije se Policia e Kosove

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama