Rezultate te kerkimit per termin: +Zallbastarit

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] zallbastarit / docs[0] 19 / hits[0] 19 /
Shkolla e Zall Bastarit, nxënësit mësim me gjelat e detit
  • 2019-03-07

Shkolla e Zall Bastarit, nxënësit mësim me gjelat e detit

Në ditën e mësuesve, ish-deputetja Jorida Tabaku ka zgjedhur të rrëfejë atë se çfarë kishte parë në një shkollë në zonën e Zall Bastarit, ku shkojnë fëmijë të dy fshatrave. Tabaku shkruan se të rinjtë po i largohen vendit tonë, pasi këtu nuk gjejnë as arsimin dhe as shpresë

Histori tradhëtie/ Zbulohen fotot e Zhuljetës së Zallbastarit
  • 2019-01-28

Histori tradhëtie/ Zbulohen fotot e Zhuljetës së Zallbastarit

Krimi makabër që ndodhi tre ditë më parë në Zallbastar të Tiranës, ka tronditur opinionin publik. Pas zbardhjes së dinamikës së ngjarjes, ku u masakrua Arben Gjeci, 34 vjeç, policia ka arritur të hedhë dritë edhe më shumë mbi autorin dhe bashkëpunëtorët e tij: Esat Cani është n

Denoncimi/ Berisha: Ja një tjetër rast kur Kodheli përdor ushtrinë në fushatë
  • 2017-06-16

Denoncimi/ Berisha: Ja një tjetër rast kur Kodheli përdor ushtrinë në fushatë

Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar sërish sot Ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli se ka angazhuar ushtrinë në kohë fushate. Duke iu referuar mesazhit të qytetarit dixhital, Berisha thotë se ushtria është angazhuar në vënien e hekurave të urës që lidh Zallbastarin me Bastarin e Mes

No Pic available
  • 2016-01-07

Rrëshqitje dherash në Tiranë, Mazniku inspekton ndërhyrjet në zonën e Surrelit

Në zonën e Surrelit, Zallbastar, Zallherë dhe Ndroq ka patur rrëshiqje dherash duke bllokuar disa nga askset kryesore. Bashkia e Tiranës po punon në zhbllokimin e tyre ndërsa emergjencat civile kanë evakuar më heret banorët. Nënkryeari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku ka inspektuar

No Pic available
  • 2015-05-24

Veliaj drekon në një familje në Zall-Bastar, i kërkojnë shkolla, rrugë, ambulanca

Kandidati i majtë për bashkinë e Tiranës, i është rikthyer drekave me familje të kryeqytetit, duke tentuar të mësoje shqetësimet e tyre, teksa ndan tryezën me ta. Ai ishte këtë të dielë mysafir ne familjen Koçi, e cila renditi problemet e zonës së ish-frigoriferit në Tiranë. R

Kosova fushate ne fshatra
  • 2015-05-10

Kosova fushate ne fshatra

brbrPer fshatin shqetesim kryesor mbetet kostoja e larte e punimit te tokes dhe shitjes se prodhimeve Ndaj dhe ne Baldushk kandidati i opozites per bashkine e Tiranes Halim Kosova ka shpjeguar vizionin e tij per zgjidhjen e ketyre problemeve brbr brbrBashkia ka krijuar kete fond si garanci ne Banke

Halim Kosova premtime per fermeret
  • 2015-05-09

Halim Kosova premtime per fermeret

brbrKandidati demokrat per Bashkine e Tiranes Halim Kosova ka takuar banoret e nje prej zonave me te reja qe i jane bashkuar Tiranes pas ndarjes se re territoriale Zallbastarit Perballe problemeve te tyre per mungesen e  infrastruktures rrugore apo tregut per shitjen e prodhimit Halim Kosova kaÂ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama