Rezultate te kerkimit per termin: +Zalta

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] zalta / docs[0] 10 / hits[0] 13 /
No Pic available
  • 2015-09-09

Legalizimet në Tiranë, 760 familjet që përfitojnë

ALUIZNI publikon listën me 760 familjet që përfitojnë nga legalizimi i banesave në qarkun e Tiranës. Ata gati faturën për parcelën ndërtimore. Në bazë të ligjit nr.50, dt. 27.06.2014. Të gjithë qytetarët përfitojnë një zbritje në masën 20% të vlerës së parcelës ndërtimore,

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

No Pic available
  • 2009-05-20

Emrat e perjashtuar - Deputetët, zbardhen listat zyrtare të PD e PS

 Zbardhen emrat, PS nuk dorëzon listënAristir LumeziPartia Socialiste nuk i depoziton listat brenda afatit ligjor në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.  Pas më shumë se 24 orë konsultash të ditës së djeshme, partia më e madhe opozitare nuk depozitoi listën prej 140 emrash, duke

 “Poker” i vlonjatëve, nga  superiorja ikën ApoloniaTirana mund të kuqtë, Pogradeci është një hap larg ngjitjes. Pas Besës kampione, fundi i tabelës mbetet i ekipit fierak
  • 2009-05-12

 “Poker” i vlonjatëve, nga superiorja ikën ApoloniaTirana mund të kuqtë, Pogradeci është një hap larg ngjitjes. Pas Besës kampione, fundi i tabelës mbetet i ekipit fierak

Të rinjtë e Tiranës kanë arritur një fitore të merituar kundër Partizanit, me rezultatin minimal 1-0, në ndeshjen që u zhvillua të shtunën në kompleksin “Skënder Halili”. Të kuqtë e Marko Pelinxhit kanë dalë nga objektivat dhe në derbi nuk shfaqën më të mirën e tyre. Ndërs

No Pic available
  • 2009-04-18

Vrasja në Tiranë, prangoset autori

Autori i Lajmit: red. Vrasja e ndodhur pak ditë më parë në kryeqytet që deri dje ishte e veshur me mister, është zbardhur mbrëmjen e djeshme dhe i dyshuari është prangosur. Burimet zyrtare pranë Policisë së Tiranës, bënë të ditur se në kuadër të operacionit të koduar “Zalta

Arrestohet i dyshuari për vrasjen në Tiranë
  • 2009-04-17

Arrestohet i dyshuari për vrasjen në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, i dyshuar si autor i vrasjes në 11 prill në rrugën “Irfan Tomini” në kryeqytet. Kështu, nga operacioni i koduar “Zalta” ka rënë në pranga shtetasi Fatmir Avdillari, 35-vjeç. Sipas hetimeve të para të policisë, ng

No Pic available
  • 2009-04-16

Vrasja e Tahirit, dorezohet Avdillari

Artan Cena TIRANE - I kerkuar per vrasjen e Ardian Tahirit, policia e kryeqytetit ka mundur te veje ne pranga diten e djeshme, Fatmir Avdillarin, i njohur ndryshe dhe si Xubi. Lajmi eshte bere i ditur nga burimet zyrtare te Policise se Tiranes, te cilat thane se, i dyshuari eshte vene ne pranga rret