Rezultate te kerkimit per termin: +Zamir +Stefani

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.067Z

Gjyqi ndaj Ilir Metës, pyeten 6 dëshmitarë

Në Gjykatën e Lartë zhvillohet seanca e radhës e gjyqit për videopërgjimin META-Prifti. Gjatë kësaj seance gjyqësore kanë dëshmuar 6 dëshmitarë të thirrur nga prokuroria dhe avokatët mbrojtës. Estela Çela, Majlin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.808Z

Kontrolle, në mbrojtje të konsumatorit

Më tepër kontrolle prej strukturave shtetërore, në mbrojtje të konsumatorëve në rast të pushimit nga puna.   Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin, miratoi në parim disa ndryshime në projektligj që pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.809Z

Pushimet nga puna, shteti kontroll ndaj abuzimeve

Më tepër kontrolle prej strukturave shtetërore, në mbrojtje të konsumatorëve në rast të pushimit nga puna.   Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin, miratoi në parim disa ndryshime në projektligj që pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.389Z

INSIG del ne ankand per 15 milione euro ne shitje edhe 1700 objekte

Mbi 1700 objekte do te dalin ne treg per privatizim gjate vitit 2016 Drejtori i Privatizimeve ne Ministrine e Zhvillimit Ekonomik Turizmit Tregtise dhe Sipermarrjes Zamir Stefani thote se jane evidentuar mbi 1700 objekte ne shkalle vendi qe mendohet te shkojne drejt privatizimitbr br Keto jane obj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.372Z

Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin vijon shqyrtimin e projektligjit Për detergjentët".

  Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin, në mbledhjen e datës 2.12.2009, në orën 11:00, vazhdoi  shqyrtimin nen për nen  të  projektligjit Për detergjentët".   Ishin të pranishëm në mbledhje: përfaqësuesit e Ministrisë së Ekonomisë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.537Z

Ligjet miratohet amnistia per gjobat e biznesit mars-gusht 2013 PD kunder

Transmetuar me 15042014 - 1228 Komisioni i Ligjeve PUBLICITET Tirane 15 prill 2014 NOAal- Ne Komisionin e Ligjeve u miratua amnistia per gjobat ndaj biznesit Behet fjale per gjobat e vendosura nga administrata tatimore per periudhen ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.680Z

Ulet taksa e infrastruktures

Komisioni parlamentar i ekonomise ka votuar nje projektligj te propozuar nga Ministria e Energjitikes, i cili ul taksat per per bizneset e huaja qe investojne ne projekte te medha. Drafti ul me 30 fish taksen e ndikimit ne infrastrukture duke e cuar ate ne 0.1 per qind te vleres se projek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama