Rezultate te kerkimit per termin: +Zamir +Stefanit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.901Z

Akuza e fortë: Si vdiqën ish-ambasadori dhe dëshmitari tjetër i rëndësishëm i CEZ

Ish-juristi i CEZ-it në arbitrazh, Romeo Karaj ngre dyshime për vdekjen e ish-ambasadorit shqiptar në Pragë, Qazim Tepshi dhe të Zamir Stefanit, dëshmitar i privatizimit të OSSH-së. Tepshi vdiq nga një atak në zemër pak para shpërthimit të skandalit të CEZ, në shtator të vitit 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.858Z

Uidhers: Admirim për Ina Ramën,çoroditëse kërkesa për komision hetimor

 BLEDAR HOTIAmbasadori i SHBA-së, Xhon Uidhers e cilëson të çuditshme kërkesën e kryeministrit Berisha për hetim ndërkombëtar për rolin e Prokurorisë së Përgjithshme. Uidhers është shfaqur dje në krah të kryeprokurores Ina Rama, duke i dhënë mbështetjen publike pa reze

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama