Rezultate te kerkimit per termin: +Zanen

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] zanen / docs[0] 17 / hits[0] 20 /
Zane Nika, një ndër themeluesit e futbollit tepelenas!
  • 2017-01-22

Zane Nika, një ndër themeluesit e futbollit tepelenas!

Nga Edmond Ismailati Sa herë që bien bisedat midis sportdashësve memaliotë për sportin më popullor futbollin, padyshim që kujtesa të çon tek pionierët e parë të futbollit, ata që hodhën themelet e para të këtij sporti. Një ndër ata është edhe futbollisti veteran, portieri Zane Ni

Mori para per nje ceshtje dergohet per gjykim kancelarja e Gjykates se Apelit Durres
  • 2016-07-23

Mori para per nje ceshtje dergohet per gjykim kancelarja e Gjykates se Apelit Durres

Tirane 23 korrik 2016 NOAal- Prokuroria per Krime te Renda ka perfunduar hetimet dhe dergon per gjykim kancelaren e Gjykates se Apelit Durres Suzana Mandija e akuzuar per vepren penale te Korrupsionit pasiv te funksionareve te drejtesisebr br E pandehura akuzohet se i ka marre nje shume parash nje

Berati qyteti ku historia e ka shok turizmin
  • 2014-08-18

Berati qyteti ku historia e ka shok turizmin

e Shtune 2 Gusht 20141240 pm p classwp-caption-text Qyteti i BeratitSSSAbrASS8220Shqiperia ime fantastike8221 eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe cdo jave te sjelle ne vemendjen e lexuesit shqiptar destinacione dhe atraksione turistike te cilat v

Yllka Mujo Prapaskenat ne Kinostudio si i fitonim rolet
  • 2011-10-26

Yllka Mujo Prapaskenat ne Kinostudio si i fitonim rolet

INTERVISTA/ Ish-kengetarja dhe aktorja e talentuar Yllka Mujo rrefen si u zgjodh ne kinoproven e filmit te saj te pare I teti ne bronz Albert Zholi Gjithmone e sheh te qeshur por kjo sdo te thote se gjithmone ka luajtur role komike. Perkundrazi ne teater rolet e saj me te bukur me te arrire kane q

Kafeja e dyshimeve
  • 2011-01-16

Kafeja e dyshimeve

Alketa Ramaj pjesemarrese ne Onufri 2010 prezantohet ne Ekspoziten Nderkombetare te Artit Pamor me nje pune verbale nje flete A4 e quajtur Kafeja Edhe ne mos qofte Onufri ai qe thoni nje nivel nderkombetar i artisteve te rinj shqiptare eshte te pakten nje hapesire inkurajuese. Disa nuk kane dale a

No Pic available
  • 2010-12-11

Tragjedia e Sukthit ende pa pergjegjes

Nje muaj nga vdekja e kater femijeve prokuroria nuk e ka mbyllur dosjen Ka kaluar nje muaj nga tragjedia qe preku zemrat e cdo shqiptari dhe qe vetem emergjenca e permbytjeve e zhvendosi nga vemendja e opinionit. Ka kaluar plot nje muaj nga casti kur zemrat e Robertit Vilsonit Kasandres dhe Nertiles

No Pic available
  • 2010-12-06

Engjejt ngjiten lart ne qiell djalli mbetet ne toke

Hapa rastesisht televizorin tek stacioni News 24. Ky stacion mban kete emer e te duket sikur u mbaruan fjalet e gjuhes shqipe apo sikur shesim mend se dime ca anglisht. Ne emisionin e drekes Me zemer te hapur merrte pjese ai burri i cili u be shkaktar per tragjedine e Sukthit ku humben jeten kater