Rezultate te kerkimit per termin: +Zapata +Murillo +Te

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.959Z

Humbet Kolumbia fiton Brazili

brbrPas Argjentines edhe Kolumbia pesoi nje rezultat zhgenjyes ne Kupen e Amerikes Ne takimin e pare skuadra e trajnerit Pekerman u mund 0-1 nga Venezuela dhe tashme rrezikon shume po te mendosh se perballe tyre ne sfiden e tyre eshte Brazili Goli i vetem i takimit ne ate fitore historike per Venez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.322Z

Ja cilat janë 10 blerjet më të mira të Serisë A

 “Gazzettta dello Sport” ka bërë klasifikimin e blerjeve më të goditura të realizuara deri tani në merkato nga klubet italiane. Juventus, Milan, Inter dhe Roma kanë qenë skuadrat më aktive gjatë kësaj vere, por deri më 31

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama