Rezultate te kerkimit per termin: +Zarzavatet

Meta: total 352 / total_found 352 / time 0.000 / keyword[0] zarzavatet / docs[0] 352 / hits[0] 426 /
No Pic available
  • 2016-07-30

Basha: Bujaria e Ramës për pensionistët është 1 bukë e 100 gram djathë në muaj

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e quan tallje të rëndë me pensionistët vendimin e qeverisë për të indeksuar me 1.6 për qind. Kreu demokrat tha se me vendimin, 635 000 pensionistë në vend arrijnë të marrin një bukë e 100 gramë djathë. Ai deklaron e asnjë vendim i tillë qes

Basha: Bujaria e Edi Ramës me pensionistët, 1 bukë e 100 gramë djathë në muaj
  • 2016-07-30

Basha: Bujaria e Edi Ramës me pensionistët, 1 bukë e 100 gramë djathë në muaj

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përmes një statusi të publikuar në faqen e vet zyrtare në Facebook, akuzon kryeministrin Edi Rama se, me rritjen qesharake që u ka bërë pensioneve nuk e lehtëson aspak jetën e të moshuarve. Sipas Bashës, taksat e rritura disa fish nga kjo qev

No Pic available
  • 2016-07-30

Basha: Bujaria e Ramës për pensionistët, 1 bukë e 100 gram djathë në muaj

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e quan tallje të rëndë me pensionistët vendimin e qeverisë për të indeksuar me 1.6 për qind. Kreu demokrat tha se me vendimin, 635 000 pensionistë në vend arrijnë të marrin një bukë e 100 gramë djathë. Ai deklaron e asnjë vendim i tillë qes

Basha thotë se Rama tallet me shqiptarët për rritjen e pensioneve: Turp i një qeverisje në ikje!
  • 2016-07-30

Basha thotë se Rama tallet me shqiptarët për rritjen e pensioneve: Turp i një qeverisje në ikje!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit të qeverisë për indeksimin e pensioneve, një vendim i marrë pak ditë më parë nga qeveria. Sipas Bashës, ky vendim është një tallje me 635 mijë pensionistët nga ana e qeverisë. Rama po fryn me pompë vendimin për indeksimin me 1.6

Basha Rritja e pensioneve me 16  tallje e rende per popullin
  • 2016-07-30

Basha Rritja e pensioneve me 16 tallje e rende per popullin

Transmetuar me 30072016 - 1134 Tirane Kreu i PD-se Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit te qeverise per indeksimin e pensioneve nje vendim i marre pak dite me pare nga qeveria Sipas Bashes ky vendim eshte nje tallje me 635 mije pensi

Basha: Rritja e pensionit, qesharake
  • 2016-07-30

Basha: Rritja e pensionit, qesharake

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka quajtur tallje me qytetarët vendimin e qeverisë për indeksimin e pensioneve. "Edi Rama po fryn me pompe vendimin per indeksimin me 1.6 perqind te pensioneve, qe ne te vertete eshte nje tallje e rende. Nje tallje me 635 000 pensionistë, sepse si

Inflacioni per muajin qershorin
  • 2016-07-08

Inflacioni per muajin qershorin

brbrEdhe pse arsimi ushqimet dhe duhani jane rritur ndjeshem gjate qershorit inflacioni vijon te rezultoje i ulet INSTAT ka publikuar kete indeks per muajin qe shkoi dhe verehet nje rritje stratosferike e cmimit te frutave me 16 ndersa zarzavatet me 7 Rritja e cmimeve te shportes me sa duket po ndi