Rezultate te kerkimit per termin: +Zbardhen

Meta: total 1000 / total_found 2915 / time 0.001 / keyword[0] zbardhen / docs[0] 2915 / hits[0] 3117 /
Çmendet moti në Tiranë, rrugët zbardhen nga breshëri (Foto)
  • 2019-04-11

Çmendet moti në Tiranë, rrugët zbardhen nga breshëri (Foto)

Reshjet e shiut që shoqëruan pothuajse gjithë këtë të enjte ia kanë lënë vendin në orët e vona të pasdites breshërit. #td_uid_2_5caf8f2142cd2 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-

Vrasësi u kaloi policëve te këmbët, zbardhen detaje nga ekzekutimi i avokatit në Elbasan
  • 2019-04-07

Vrasësi u kaloi policëve te këmbët, zbardhen detaje nga ekzekutimi i avokatit në Elbasan

Detaje të tjera janë zbuluar nga vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra. Sipas burimeve nga Prokuroria e Krimeve të rënda, autori pasi kreu ekzekutimin, u largua në këmbë pikërisht pranë një patrulle policie që ndodhej shumë pranë lokalit. Pranë vendngjarjes, sipas burimeve, ndodheshin

Zbardhen detaje nga vrasja në Shkodër, 21 plumba mbi vëllezërit Bilali, Astriti iu përgjigj me armë
  • 2019-04-02

Zbardhen detaje nga vrasja në Shkodër, 21 plumba mbi vëllezërit Bilali, Astriti iu përgjigj me armë

Vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali në Shkodër vijon të mos ketë asnjë autor të arrestuar. Gjatë kësaj të hënë policia dhe prokuroria e Shkodrës kanë zhvilluar një analizë, ku kanë administruar një sërë provash materiale në vendngjarje dhe jo vetëm. Gjatë analiz

Basha: Shteti ka gisht në vrasjet në Shkodër, bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit
  • 2019-04-01

Basha: Shteti ka gisht në vrasjet në Shkodër, bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit

Kryedemokrati Lulzim Basha ndodhet në Koplik, ku po zhvillon një takim me militantë të PD-së në këtë qytet. Basha kërkoi zbardhjen e vrasjeve në Shkodër, ku e fundit ishte ekzekutimi i dy vëllezërit në Shkodër, Astrit dhe Brahim Bilali. Bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit kjo ësh

PD: Prokuroria fsheh përgjime të Alizotit me zyrtarë të PS
  • 2019-03-24

PD: Prokuroria fsheh përgjime të Alizotit me zyrtarë të PS

Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata përmes një konference nga selia blu akuzoi Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe Prokurorinë e Tiranës se janë përdorur e janë vënë në shërbim të qeverisë Rama, për të fshehur, siç tha përgjime në lidhje me d

Zbardhen tabulatet/ Pas shpërthimit të Gërdecit, në telefon merrnin Shkëlzen Berishën
  • 2019-03-16

Zbardhen tabulatet/ Pas shpërthimit të Gërdecit, në telefon merrnin Shkëlzen Berishën

Për të kuptuar se si lidhen personazhet e Gërdecit me njëri tjetrin, kam bërë një ushtrim të thjeshtë. Kam marrë tabulatet e Fatmir Mediut dhe Mihal Delijorgjit për të kuptuar me kë kanë komunikuar ata në momentin e shpërthimit dhe dy orë më pas. Është pak a  shumë ai alarmi i

Vjedhja e bankomatit në Shijak, zbardhen detaje nga krimi
  • 2019-02-15

Vjedhja e bankomatit në Shijak, zbardhen detaje nga krimi

Zbulohet shuma qe u grabit nga bankomati i një banke të nivelit të dytë në Shijak.  Autorët morën 100 mijë lekë të reja. Policia dyshon se grabitësit kanë qenë dy persona, të cilët kanë arritur të nxjerrin paratë me anë të thyerjes. Banka që ra pre e vjedhjes me thyerje ndodhet