Rezultate te kerkimit per termin: +Zbardhet

Total: 6260
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.858Z

Nishani: Akt kriminal, do zbardhet plotesisht

Diskutimet per sulmin ndaj gjyqtarit Ardian Nuni, dy dite me pare, vijuan dhe ne seancen e mbremshme plenare. Ministri i Brendshem, Bujar Nishani, siguroi deputetet, se kjo ngjarje do te zbardhet plotesisht. Duke e cilesuar si nje akt kriminal atentatin ndaj gjyqtarit te Gjykates se Larte, Nishani t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.847Z

Zbardhet projektvendimi, makinat para vitit 2000 çregjistrohen

Qeveria ka në plan të nxjerrë jashtë qarkullimit makinat e prodhuara para vitit 2000, në rast se pronarët e mjeteve nuk marrin masa për arritjen e standardit euro 3  brenda korrikut të vitit të ardhshëm. Projektvendimi i përgatitur nga Ministria e Mjedisit në bashkëpunim me Min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.088Z

Zbardhet marrëveshja Rama-Meta

Share Takimi mes liderit socialist Edi Rama dhe kreut të LSI- së, Ilir Meta, në 1 maj në vilën e këtij të fundit, në Gjirin e Lalzit është finalizuar me një marrëveshje të rëndësishme, e cila pritet të ndikojë dukshëm në marrëdhëniet mes dy kundërshtarëve. Vizion Plus ka sig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.095Z

Sarandë, zbardhet vrasja e Aleksandër Bardhit

Policia e Sarandës ka zbardhur vrasjen e Aleksandër Bardhit, duke vënë në pranga dy autor të dyshuar dhe shpallur në kërkim të tretin. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se janë gjetur edhe armët e krimit. Të arrestuar janë Dhimitër Ciko, 20 vjeç, banues në Ksamil, i dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.288Z

FOTOT/ Në Sarandë bie dëborë pas 30 vitesh. Zbardhet bregdeti

Banorët e Sarandës janë habitur mëngjesin e sotëm, kur për herë të parë pas 32 vitesh kanë parë qytetin të zbardhet nga dëbora. Reshjet e dëborës në qytetin bregdetar kanë nisur rreth orës 07:00. Hera e fundit kur ka rënë borë në Sarandë ka qenë në vitin 1985  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.494Z

Zbardhet telefonata me tone të ashpra Rama-Tsipras

Një bisedë telefonike me tone të acaruara mes kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe homologut grek Alekises Cipras, e ka cilësuar gazeta greke Kathimerini telefonatën e para dy javëve. Kathimerini ka zbardhur edhe përmbajtjen e bisedës mes tyre. Sipas Kathimerini-t, mesdita e 22

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.620Z

Zbardhet dinamika, si ndodhi ngjarja në Vlorë

Autori i vrasjes së dyfishtë në Vlorë iu afrua lokalit të Ilir Deromemajt me një makinë të zezë, në orën 22.05. 53 -vjeçari ishte ulur në një tavolinë në pjesën e jashtme të pikës së basteve sportive. Ai po bisedonte me miqtë e tij Dhimitër Çani e Krenar Runaj kur makina ul

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama