Rezultate te kerkimit per termin: +Zbulohet

Meta: total 1000 / total_found 7713 / time 0.004 / keyword[0] zbulohet / docs[0] 7713 / hits[0] 8298 /
Grabitësit u fshehën në tunele, zbulohet kurthi ndaj policisë!
  • 2019-04-11

Grabitësit u fshehën në tunele, zbulohet kurthi ndaj policisë!

Prokuroria e Krimeve të Rënda e ka regjistruar grabitjen e Rinasit të më shumë se 10 milionë eurove për 4 vepra penale. Grabitje me armë, prodhim municionesh, grup i strukturuar kriminal si edhe shpërdorim detyre. Vepra e fundit, sipas burimeve, është regjistruar për të vendosur para

Aksidenti/ Zbulohet kush ishte pasagjere në makinën e Mira Kazhanit
  • 2019-04-08

Aksidenti/ Zbulohet kush ishte pasagjere në makinën e Mira Kazhanit

Gazetarja Mira Kazhani nuk ishte vetëm në makinë në momentin e aksidentit të rëndë. Mësohet se ajo shoqërohej nga mikesha e saj, moderatorja e njohur Anjeza Maja, e cila është bërë dëshmitare e kësaj ngjarje. Mikeshat po ktheheshin nga qyteti i Durrësit drejt kryeqytetit, kur 20-vje

Zbulohet vrasësi 18-vjeçar me pagesë, si dështoi plani për ekzekutimin në Lezhë më 30 mars (Emri+Foto)
  • 2019-04-02

Zbulohet vrasësi 18-vjeçar me pagesë, si dështoi plani për ekzekutimin në Lezhë më 30 mars (Emri+Foto)

Saimir Shpëtim Hima lindur në Gramsh dhe banues në lagjen “Shenkoll” në Elbasan është 18-vjeçari i cili u arrestua dy ditë më parë nga drejtoria e policisë në Lezhë i dyshuar si vrasës me pagesë. Sipas policisë së Lezhës, 18-vjeçari ishte porositur nga 43-vjeçari me

I prenë veshin dhe gishtat, zbulohet emri i shqiptarit të vrarë në Spanjë
  • 2019-03-31

I prenë veshin dhe gishtat, zbulohet emri i shqiptarit të vrarë në Spanjë

Të tjera detaje janë publikuar nga mediat spanjolle për shqiptarin e gjetur të masakruar në qytetin e Mursias. Viktima është idenfitikuar si Dedë Dokaj, 44 vjeç me origjinë nga Puka. Bashkëkombësi ynë u gjet në një zonë pranë lumit Guadalentin në Totana. Një banor i zonës ngriti

Zbulohet fotoja, ja kush është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit
  • 2019-03-29

Zbulohet fotoja, ja kush është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit

Është bërë publike fotoja e Klodian Banes, i cili sipas policisë është i dyshuari kryesor për vrasjen e Jurgen Kurtit. Ai dyshohet se ishte personi që e ekzekutoi menaxherin e VIP-ave, poshtë hyrjes së pallatit mbrëmjen e 18 marsit. Bane është në kërkim nga policia, ndërsa emri i t

Zbulohet sera me kanabis në Kurbin, në pranga 50-vjeçari
  • 2019-03-28

Zbulohet sera me kanabis në Kurbin, në pranga 50-vjeçari

Një operacion i policisë së Kurbinit i koduar Miloti ka zbuluar një serë me bimë narkotike. Kështu gjatë pasdites së djeshme, e mërkurë, kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin duke bashkëpunuar edhe me qytetarët. Policia e Kurbinit pas informacioneve të marra në rrugë ope

Tre në burg, zbulohet vrasësi me mbiemër të ndryshuar i Nardi Polisë (EMRI)
  • 2019-03-27

Tre në burg, zbulohet vrasësi me mbiemër të ndryshuar i Nardi Polisë (EMRI)

Tre të arrestuarit si bashkëpunëtorë në vrasjen e biznesmenit 32-vjeccar Ferdinand Polia, janë lënë sot në burg nga Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër. Dy vëllezërit Gilbert Toma dhe Kleandro Toma, kanë ndihmuar së bashku me Alfred Martinin, vëllain e këtij të fundit, që rez