Rezultate te kerkimit per termin: +Zdrale

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.351Z

Joshte bosët e mafies për t’i vrarë, ish-miss Bosnja në pranga |FOTO

Transmetuar më 03.03.2016 - 18:26 Nuk i mjaftonte të ishte e bukur dhe e pasur duke shfrytëzuar pamjen e saj. Sllobodonka Tosiç, 29 vjeçe, modele dhe ish-miss Bosnja, të cilës revista “Playboy” i ka dedikuar një kopertin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Modelja boshnjake përfundon në burg, e vuri në "kurth" ishin e saj (Foto)

Ish-modelja e “Playboy”, Slobodanka Tosiç, është dënuar me 2 vite e 6 muaj burg për shkak se u shpall fajtore për bashkëpunim në një tentativë vrasje ndaj një bosi të mafias. Ish-Mis Bosnja kishtë bashkëpunuar me t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.323Z

Ekzekutohet 40 vjeçari

Një person është ekzekutuar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Sipas burimeve zyrtare bëjnë me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen ‘Zdrale’, ku 40-vjeçari Kujtim Vajushi është qëlluar disa herë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.731Z

Atentat me katër plumba biznesmenit të ndërtimeve

Shkodër/Atentat me katër plumba biznesmenit të ndërtimit në Shkodër, mister autorët e krimit. Besnik Fangaj, 44 vjeç, banues në lagjen Kongresi i Përmetit, është qëlluar në pritë nga dy persona pak sekonda pasi kishte parkuar makinën e tij dhe po hynte për në banesë. Për pasojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.257Z

Shkodër, ujësjellësi ndërpretpunimet, lë kanal në mes të rrugës

SHKODËR - Punimet të cilat patën nisur nga ndërmarrja e ujësjellësit në lagjen Zdrale në qytetin e Shkodrës, tashmë janë ndërprerë, ndërsa rruga ka mbetur në gjendje të mjerueshme.Në mes të rrugës gjendet një kanal i madh, i hapur, i cili bëhet një pengesë e madhe për lëvizj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.933Z

Siguria ushqimore në Shkodër, vijojnë kontrrollet në tregun e peshkut

Inspektoriati i kontrollit ushqimor në qyetin e Shkodrës, vijon punën në terren mbi verifikimin e kushteve në të cilat ofrohen produkte të ndryshëm tek konsumatori. Taks-forca këtë herë është ngritur për kontrollin e shitjes së peshkut e përqëndruar në dy pikat kryesore, Rus dhe Zd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.248Z

Shkodër, vdes biznesmeni BesnikFangaj, 7 ditë pas atentatit

Të tjera rreth shkrimit FOTO/ U qëllua me 4 plumba SHKODËR - Vdes biznesmeni Besnik Fangaj, që u qëllua me 4 plumba teksa po futej në banesë, në lagjen Zdrale të Shkodrës në datë 19 prill 2013. Pas disa ditëve në spital, në gjendje të rëndë, ai s'u ka mbijetuar plagëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama