Rezultate te kerkimit per termin: +Zef +Jubani

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] zef / docs[0] 4620 / hits[0] 8033 / keyword[1] jubani / docs[1] 259 / hits[1] 432 /
Vrasësit e Jurgen Kurtit mohojnë njëri-tjetrin: Na bënë shokë me dhunë në qeli
  • 2019-03-28

Vrasësit e Jurgen Kurtit mohojnë njëri-tjetrin: Na bënë shokë me dhunë në qeli

Tre të rinjtë, arrestuar si pjesë e grupit që ekzekutuan Jurgen Kurtit më 18 mars në rrugën Zef Jubani, do të qëndrojnë në burg deri në përfundim të hetimeve. Në një seancë me dyer të mbyllur me kërkesë të prokurorisë për shkak të sekretit hetimor, Gjykata Penale ka caktuar

Vrasja e Jurgen Kurtit/ Dalin përgjimet e autorëve: Kur do i marrim ato lekët?
  • 2019-03-27

Vrasja e Jurgen Kurtit/ Dalin përgjimet e autorëve: Kur do i marrim ato lekët?

Të tjera detaje janë zbardhur për vrasjen e 26-vjeçarit Jurgen Kurti në rrugën Zef Jubani në Tiranë. Pas arrestimit të 3 vrasësve me pagesë që morën pjesë në përndjekjen dhe ekzekutimin e menaxherit të VIP-ave, mësohet se është zbuluar edhe makina me të cilën ata kanë lëvizur

No Pic available
  • 2019-03-26

Zbardhet vrasja e Jurgen Kurtit, ja kush janë autorët

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur më datë 18 mars 2019, në rrugën Zef Jubani, ku u vra me armë zjarri 26-vjeçari Jurgen Kurti, i njohur si menaxher i VIP-ave. Blutë e Kryeqytetit kanë arrestuar tre shtetas si bashkëpunëtorë në vrasje, si dhe kanë shpallur në kërkim nj

Vetëm 22-vjeç, vrasësi i Jurgen Kurtit jetë mes luksit, jahteve e makinave (FOTO)
  • 2019-03-26

Vetëm 22-vjeç, vrasësi i Jurgen Kurtit jetë mes luksit, jahteve e makinave (FOTO)

Olsi Qalliaj, vetëm 22 vjeç është një nga vrasësit e dyshuar me pagesë që ka marrë pjesë në ekzekutimin e Jurgen Kurtit në rrugën Zef Jubani më 18 mars. Së bashku me Elsi Levendin dhe Alesio Berberin, i riu ka shpjeguar në polici edhe mekanizmin si është kryer vrasja, por nuk e kan

Llesh, brenda 72 orëve 2 vrasje mu në zemër të Tiranës
  • 2019-03-19

Llesh, brenda 72 orëve 2 vrasje mu në zemër të Tiranës

Ish-deputeti i PD, Gent Strazimiri ka reaguar pas vrasjes së 26-vjeçarit Jurgen Kurti në rrugën Zef Jubani në Tiranën e Re. Strazimiri ka akuzuar ministrin e Brendshëm Sandër Lleshi për vrasjet e fundit në vend, ku sipas tij policia ka ikur nw drejtim tw paditur.  Llesh, brenda 72 orëve

Tronditet Tirana, një i vrarë me armë zjarri pranë stadiumit Dinamo (FOTO)
  • 2019-03-19

Tronditet Tirana, një i vrarë me armë zjarri pranë stadiumit Dinamo (FOTO)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Tiranës së Re. Mësohet se pranë stadiumit Dinamo është qëlluar me armë dhe një person raportohet të ketë ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital. Ndërkohë, ambulanca dhe forca të shumta policie  kanë

Vrasja e Jurgen Kurtit, dalin në dritë disa prova
  • 2019-03-19

Vrasja e Jurgen Kurtit, dalin në dritë disa prova

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vrasjen e të riut Jurgen Kurti. Mësohet se 26-vjeçarit i është bërë pritë nga dy persona pranë banesës së tij, në rrugën Zef Jubani, mbrapa Postës nr.8, në Tiranë. Kurti po kthehej në shtëpi mbrëmjen e djeshme, kur dy persona qëllua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama