Rezultate te kerkimit per termin: +Zef +Lleshit

Total: 17
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Haradinaj, shpreh ngushëllime për vdekjen e Zef Lleshit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me keqardhje të thellë mori lajmin për ndarjen nga jeta të Zef Lleshit, atdhetarit të shquar, mbështetësit të UÇK-së dhe babait të dy dëshmorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.735Z

Doshi nuk i siguron dot fitoren Lleshit, Zef Hila kryebashkiak i Vaut të Dejës

Bashkia e Vaut të Dejës ka mbyllur proçesin e votimit. Kandidati i të djathtës Zef Hila është fitues i këtyre zgjedhjeve me 9.853 vota. Kandidati i të majtës, Gjokë Lleshi, me gjithë mbështetjen e ish-deputetit Tom Doshi nuk ka mundur të marrë më shumë se 7.902 vota. Në Vaun e Dej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.592Z

Doshi fushate per PS

brbrMe gjithe telashet qe ka me drejtesine deputeti i Shkodres Tom Doshi ka gjetur kohen per te bere fushate ne mbeshtetje te kandidatit te se majtes ne Vaun e Dejes Gjoke Lleshit Por gjate ketij takimi Doshi nuk ka harruar te sulmoje Levizjen Socialiste per Integrim dhe u ka bere thirrje shkodrane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.915Z

I thyejnë xhamat e makinës, vë 10 mijë euro gjobë

LEZHË- Policia e Lezhës në bashkëpunim me FNSH-në e Shkodrës kanë bërë të mundur arrestimin e Ledio Lleshit, 19 vjeç, banues në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë. Sipas Drejtorit të Policisë së Qarkut Lezhë, Muharrem Furiku, arrestimi i 19-vjeçarit është bërë për veprën p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.056Z

Ndoka bashkon demokristianët

 Kreu i PDK-së, Nard Ndoka ka arritur të përfshijë në partinë e tij disa fraksione demokristiane, të cilat kishin krijuar parti më vete. Duke folur në një konferencë për shtyp, Ndoka tha se demokristianët në vitin 2009 do të jenë të bashkuar në zgjedhje, teksa shtoi se kjo lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

Itali, hodhi gruan nga kati i 9-tëgjykatësi lë të lirë shqiptarin

Të tjera rreth shkrimit Ngjarja e rende me 1 korrik MILANO- Provat janë, por nuk janë të mjaftueshme, "të rënda dhe të vetme" për të justifikuar masën e arrestit me burg. Dhe me këtë motivacion Gjykatësi i hetimeve preliminare të Monzës, Claudio Tranquillo, ka vendosur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.943Z

Vrasja e dy shqiptareve ne Itali familjaret Nuk i njohim autoret

Mbremjen e se enjtes se kaluar dy shqiptare kusherinj mes tyre u ekzekutuan me arme zjarri ne Milano te Italise brenda makinesbr br Pas vdekjes se Agron Lleshit dhe Alban Lleshit flet babai i ketij te fundit Zef Lleshi i cili mohon qe familjaret te njohin autoret e krimit si dhe hedhin poshte pret

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama