Rezultate te kerkimit per termin: +Zejmen

Total: 313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.527Z

Zejmen protesta per energjine

Banoret e komunes Zejmen në Lezhë protestuan duke bllokuar rrugën nacionale për pak minuta. Prej tre javesh ata jane pa energji elektrike megjithese i paguajne rregullisht faturat. Ky fakt pranohet edhe nga kompania CEZ, e cila ka shpjeguar se shkaku i nderprerjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.938Z

Zejmen paguajne faturat drita skane

Me qindra familje në Zejmen kanë mbetur pa energji elektrike edhe pse ata paguajnë çdo faturë. Edhe CEZ e konfirmon zyrtarisht faktin që zona paguan energjinë, por shkak për mungesën e saj është bërë fshati Manati. Ky fshat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.761Z

Lezhë, digjet makina e kreut të komunës Zejmen

Përfshihet nga flakët makina e kryetarit të komunës Zejmen të qarkut të Lezhës Arben Doçi. Ngjarja ka ndodhur rreth orën 04:00 të mëngjesit të sotëm ku makina me targa LE 5899 A, në pronësi të kreut të komunë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.806Z

Digjet makina e kryekomunarit te komunes Zejmen ne Lezhe

Digjet makina e kryetarit të komunës Zejmen në Lezhë. Makina e kryekomunarit Arben Doçi, është djegur rreth orës 04:00 të mëngjesit. Në momentin që makina ka marrë flakë, ka qenë e fikur dhe ishte parkuar në oborr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.530Z

Shkëmbi shemb një banesë në Zejmen

Një banesë në fshatin Zejmen të Lezhës është shembur pasditen e sotme. Shkak është bërë rënie e një shkembi. Fatmirësisht nuk pati persona të lënduar, por vetëm dëme të konsiderueshme materiale. Siç shihet edhe në këto pamje shtëpia është shembur pothuajese plotësisht. I g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.538Z

Zejmen mbillen 3 mije peme

Në komunën Zejmen të Lezhës janë mbjellë 3 mijë fidanë të rinj. Ministri i Mjedisit, Fatmir Mediu është ndalur gjerësisht tek rëndësia e pyjeve dhe hapësirave publike. Ai ka theksuar se në këtë fus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.537Z

Zejmen perplasje me policine per dritat

Qindra banorë të komunës Zejmen në Lezhë, bllokuan rrugën dhe janë konfrontuar edhe me policinë në aksin Lezhë-Fushë-Krujë. Protesta e tyre behet per rikthimin e energjise elektrike e cila mungon prej 3 javesh. Banoret i jane d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama