Rezultate te kerkimit per termin: +Zeku +Nikoll

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] zeku / docs[0] 7 / hits[0] 7 / keyword[1] nikoll / docs[1] 3291 / hits[1] 5282 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

Ndërtimet pa leje, 9 biznesmenë nën hetim
  • 2013-09-19

Ndërtimet pa leje, 9 biznesmenë nën hetim

Një super aksion i nisur nga Policia e Shtetit që prej dy ditëve ka çuar nën hetim 9 persona kryesisht biznesmenë ndërtimi, gjatë një operacioni intensiv për identifikimin e ndërtimeve pa leje, pezullimin e punimeve në to si dhe nisjen e procedurave për ndjekjen penale të kompanive nd

No Pic available
  • 2013-09-18

Policia e shtetit aksion për ndërtimet pa leje, 9 persona nën hetim

Policia e Shtetit ka nisur që prej ditës së djeshme një operacion të gjerë për identifikimin e ndërtimeve pa leje, pezullimin e punimeve në to si dhe nisjen e procedurave për ndjekjen penale të kompanive ndërtuese, që kanë shkelur ligjin duke ndërtuar pa leje. Gjithashtu policia ka ma

No Pic available
  • 2013-09-18

Ministri Tahiri urdhër për evidentimin e çdo ndërtimi pa leje

TIRANË- Policia e Shtetit me urdhër të Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ka nisur që prej ditës së djeshme një operacion të gjerë për identifikimin e ndërtimeve pa leje, pezullimin e punimeve në to si dhe nisjen e procedurave p