Rezultate te kerkimit per termin: +Zenel +Grrica

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Plagosja në minierë, policia mbetet pa autor

Bulqiz Plagosja me arm zjarri e 36-vjearit Zenel Grrica, n nj nga galerit private t miniers s Trnovs, n Rrethin e Bulqizs, ka mbetur pa autor. Policia lokale bn t ditur se jan shoqruar pr n polici dhjetra banor t zons, q kan lidhje me galerit e kromit. Por, pasi jan marr n pyetje, jan ln srish t li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.634Z

Bulqizë, konfliktmes firmës e banorëveplagoset punëtori

BULQIZë- Sot rreth orës 11:40 një 33-vjecar është plagosur me armë pas një sherri për cështje pronësie. Ngjarja e rëndë ndodhi krahinën e Tërnovës në Bulqizë, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje, duke identifikuar të plagosurin si Zenel Grrica.Nga të dhënat e parë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.634Z

Bulqizë, plagoset me armë një 36-vjeçar

Një 36-vjeçar është plagosur me armë zjarri paraditen e sotme në Bulqizë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orën 11:30 minuta në Krastë të Martaneshit ku 36-vjeçari Zenel Grrica është qëlluar me armë. Menjëherë 36-vjeçari është dërguar në spitalin e Bulqizës dhe mësohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Lufta për kromin, plagoset me armë shoferi i firmës private

Martanesh Nj person i maskuar i ka zn prit 36-vjearit. I plagosuri sht transportuar pr n Tiran “Lufta” pr zaptim galerish kromi ka uar n plagosjen me arm t nj 36-vjeari nga Martaneshi. Ngjarja ka ndodhur n mesditn e djeshme, rreth ors 11:00, n zonn krommbajtse t Trnovs n rrethin e Bulqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.635Z

Bulqizë, konflikti për kromin, plagoset një 36-vjeçar

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tërnovë të Bulqizës, dhe për policinë shkak i plagosjes është bërë një konflikt për çështje pronësie. I plagosur ka mbetur shtetasi Zenel Grrica, 36-vjeç, punëtor i një firme. Në fakt, konflikti ka nisur midis banorëve të zonës dhe një firme e ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.929Z

Bulqizë, konflikt për minierat,plagoset me kallashnikov punëtori

BULQIZE – Plagoset me armë zjarri punëtori i një subjekti minerar në rrethin e Bulqizës. Nuk është hera e parë që mes banorëve të këtij rrethi, të licencuar ose jo, regjistrohen konflikte, deri në përdorimin e armëve të zjarrit. Burime të sigurta informacioni saktësojnë, se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.488Z

Viktima, gjobë biznesmenit para vrasjes tek ish-Blloku

Vendi ku ndodhi vrasja në Tiranë Hetimet për vrasjen e Nadien Zenelit tek ish-Blloku në Tiranë tri ditë më parë, janë drejtuar te problemet apo hesapet personale më tepër sesa te aktiviteti i biznesit.Ndonëse viktima thuhet se ka pasur lidhje me galeritë mbitokësore të kromit në mini

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama