Rezultate te kerkimit per termin: +Zeqaj

Meta: total 549 / total_found 549 / time 0.000 / keyword[0] zeqaj / docs[0] 549 / hits[0] 1080 /
No Pic available
  • 2017-04-21

Publikohen pamjet e vrasjes së ish-efektivit Ajet Zeqajt në Tiranë

Për herë të parë, publikohen pamjet e momentit të ekzekutimit të ish efektivit të Policisë Ajet Zeqaj në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, një ngjarje tepër e rëndë por që ende nuk është zbardhur, ndonëse ka kaluar më shumë se një vit. Pamjet janë publikuar nga Lapsi.al dhe j an

No Pic available
  • 2017-01-19

Tirana 2016: 18 vrasje, drejt zbardhjes grabitja tek 21 Dhjetori

Drejtori i policisë së Tiranës, Ervin Hodaj bën bilancin për vitin 2016:  Në 2016 kanë ndodhur 18 vrasje, 6 vrasje më shumë se në 2015.  ndërsa është drejt zbardhjes grabitja e filialit të bankës tek 21 Dhjetori ndodhur më 19 dhjetor 2016 dhe janë bërë hapa domethënse në doku

No Pic available
  • 2017-01-19

Tirana 2016: 18 vrasje. Drejt zbardhjes grabitja tek 21 Dhjetori

Drejtori i policisë së Tiranës, Ervin Hodaj bën bilancin për vitin 2016:  Në 2016 kanë ndodhur 18 vrasje, 6 vrasje më shumë se në 2015.  ndërsa është drejt zbardhjes grabitja e filialit të bankës tek 21 Dhjetori ndodhur më 19 dhjetor 2016 dhe janë bërë hapa domethënse në doku

Saga Çiço, hetuesit lidhin vrasjen e ish-policit me përplasjet e tepelenasve
  • 2016-12-27

Saga Çiço, hetuesit lidhin vrasjen e ish-policit me përplasjet e tepelenasve

Përplasja mes bandave Çiço-Aliaj është zgjeruar edhe më tej. Hetuesit pritet të bashkojnë në dosje edhe një tjetër vrasje të ndodhur në Tiranë, e mbetur pa autor. 9 muaj më parë, ish-polici Ajet Zeqaj sapo ishte kthyer nga Franca, kur u ekzekutua fare pranë banesës në zonën e ish

Denoncon qytetari 200 mije leke prokurorit per te rimarre kamionin
  • 2016-10-22

Denoncon qytetari 200 mije leke prokurorit per te rimarre kamionin

200 mije leke per te zhbllokuar makinen e kapur nga Policia Kaq eshte shuma qe nje qytetar nga Dibra Faik Zeqaj tregon se i ka dhene prokurorit te Dibres Tom Deda per te zhbllokuar kamioncinen e tij 48-vjecari nga Dibra  Fation Zeqja i cili njihet edhe me emrin Faik Zeqja nga fshati Majtare i ket

No Pic available
  • 2016-10-22

Investigimi i Fiks Fare: 200 mijë lekë prokurorit për të rimarrë kamionin pa dru

48-vjeçari nga Dibra,  Fation Zeqja, i cili njihet edhe me emrin Faik Zeqja nga fshati Majtare i këtij rrethi,  është ndaluar nga policia pasditen e 5 tetorit 2016 në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Maqellarës”, ku është kapur duke transportuar 3 metër kub lëndë drusore

No Pic available
  • 2016-10-21

Mallakastër, 37-vjeçari kapet me 3.5 kg kanabis në banesë

Një sasi prej 3.5 kg lëndë narkotike kanabis sativa është sekuestruar nga policia në Mallakastër. Në pranga përfundoi 33-vjeçari Klemend Zeqaj, banues në fshatin Dukas. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi nga kontrolli i ushtruar në banesën e tij i’u gjet e sekuestrua në cilë