Rezultate te kerkimit per termin: +Zeqir +Ymeri

Total: 210
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.519Z

Kukësi mposht Vllazninë në Zeqir Ymeri

Vllaznia nuk ia del të marrë pikë në Zeqir Ymeri, humbet 2-0 me Kukësin në një sfidë ku nuk munguan rastet e dyshimta, ku më flagranti ishte momenti kur Alla ndërhyn ndaj Sukajt brenda zonës. Shameti dhe Musolli, dy futbollistë me karakteristika të theksuara mbrojtëse, bënë sulmuesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.853Z

Mbyllet 0-0 në Laç, kualifikimi vendoset në Zeqir Ymeri

Përfundoi me rrjeta të paprekura sfida e parë gjysmëfinale e e Kupës së Shqipërisë mes Laçit e Kukësit, rezultat që lë gjithçka të hapur në takimin e kthimit që do të zhvillohet në Zeqir Ymeri. Të dyja skuadrat u treguan shumë të kujdesshme për të mos pësuar gol, me lojën q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.363Z

E papritur në Zeqir Ymeri, Kukësi turpërohet 1-3 nga Lushnja

Rezultat befasues ne Zeqir Yemeri në sfidën hapëse të javës së 14-të të Superiores mes Kukësit dhe Lushnjës. Kampionët në fuqi turpërohen 1-3 nga Lushnja e vendit të fundit, duke dalë ndoshta përfundimisht nga gara për titull. Nga ana tjetër ekipi i Dedjes ndez shpresat për mbijet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.021Z

Kukësi, gati rikonstruksioni i stadiumit, ndeshjet e Europës mund të luhen në shtëpi

Stadiumi “Zeqir Ymeri” do ti nënshtrohet shumë shpejt një rikonstruksioni tjetër. I rindërtuar vetëm 2 vjet më parë dhe i krijuar me një sistem si në Angli, stadumi i Kukësit duket se shumë shpejt do të plotësojë dhe kushtet që kërkon “Uefa” që të mund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.078Z

Dëmtuan stolat e stadiumit të Kukësit, procedohen 2 tifozë të Partizanit

Dy tifozë  janë proceduar penalisht nga policia e Kukësit në lidhje me dhunën e shkaktuar gjatë ndeshjes midis Partizanit dhe Kukësit në stadiumin Zeqir Ymeri në qytetin verilindor. Policia bën me dije se ka proceduar shtetasit A.M., 37 vjeç, dhe E.C., 29 vjeç,  banues në Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.292Z

Kurban Bajrami, Kukësi hap dyert e stadiumit ndaj Teutës

Pas barazimit në Shkodër ndaj Vllaznisë te Kukësi kanë nisur të mendojnë menjëherë për sfidën e radhës në kampionat. Në javën e dytë verlindorët do të kenë përballë Teutën sfidë që do të zhvillohet të hënën në orën 16:00 në stadiumin Zeqir Ymeri. Meqënse dita e hënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.841Z

Superliga luan aktin e fundit të sezonit 2012-2013

Superliga shqiptare ka luajtur dje ndeshjen e parë të javës së 26-të ku Tomori ka shkatërruar Teutën me rezultatin 4-1, në Berat. Sot dhe nesër luhen ndeshjet e tjera të kësaj jave e cila është e fudit për sezonin futbollistik 2012-2013. Pasi është përcaktuar skuadra kampione e Shqi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama