Rezultate te kerkimit per termin: +Zeqiri

Total: 1621
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.828Z

Dafina Zeqiri në gjyq!

Dafina Zeqiri është në gjyq me Besfort Hasanajn. Edhe pse ka kohë që ky proces, lidhur me të drejtat autoriale ka kohë që ka nisur, ai ende nuk ka përfunduar. Vetë këngëtarja Zeqiri në një intervistë të para disa ditëve në radio Urban FM, konfirmoi se është në proces gjyqësor m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.710Z

Ndryshon Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri përditë e më shumë po e konfirmon atë se është këngëtarja më me stil në skenën muzikore kosovare. Dafina, është jashtëzakonisht interesante në performanca dhe ‘look’. Eksperimentuese, e guximsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.199Z

Zeqiri, mbret i boksit

Për të dytën herë rresht, Liridon Zeqiri është shpallur boksieri më i mirë i vitit nga Federata e Boksit e Kosovës, e cila të mërkurën i shpalli laureatët e saj për vitin 2010. Ndërsa në konkurrencën e femrave, ky epitet i takoi Fatlume Ahmetit, derisa Prizreni është shpallur klub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.795Z

Zhvishet Dafina Zeqiri (FOTO)

Ajo është këngëtarja më e suksesshme shqiptare për momentin. Dhe, natyrisht edhe më e kërkuara. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila për më tepër është edhe një nga femrat më seksi në trevat shqiptare. Dhe, për ta treguar këtë gjë, Dafina ka bërë një set të nxehtë fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.824Z

Dafina Zeqiri shpërfill të atin biologjik

Dafina Zeqiri është e bija e Nebi Bajraktarit. Ajo mban mbiemrin e të ëmës, sepse ishte vetëm dy vjeç kur u largua prej tij. Ajo u largua me të ëmën dhe motrën drejt Suedisë, ndërsa i ati Nebiu ishte një i burgosur i policisë serbe. Edhe pse ai ka bërë disa tentativa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.139Z

Zhvishet Dafina Zeqiri FOTO

pp pp pp p classMsoNormalKengetarja Dafina Zeqiri shpesh di te na habise me veshjet dhe pamjen e saj te cuditshme Por kesaj radhe ajo qe na ka cuditur paksa eshte fakti se Dafina eshte shfaqur e zhveshurp p classMsoNormalNe rrjetin social Instagram Dafi ka postuar disa fotot ku ajo eshte zhveshu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.546Z

Xhemal Zeqiri : Kemi pritur fitore

Kumanovë - Pas barazimit me Teteksin (1:1), skuadra e Milanos me intensitet të lartë po përgatitet për ndeshjen e radhës me Bellasicën. Stafi teknik nuk është i kënaqur me atë që u tregua në Tetovë, andaj po zhvillojnë përgatitje intensive për takimin e radhës, me qëllim që të s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama