Rezultate te kerkimit per termin: +Zeri

Total: 3195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.618Z

Zeri, faktor kyc ne terheqjen seksuale

Nje studim i kolegjit Albright, ne Reading, SHBA, ka dale ne perfundim se pervec pamjes se jashtme, edhe zeri eshte indikator ne terheqjen seksuale ndermjet gjinive te kunderta. Ne eksperimentin e zhvilluar ne kete kolegj kane marre pjese 45 studente te racave te ndryshme, 20 meshkuj dhe 25 femra, m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.517Z

Mashkulli ideal Njihet nga zeri

Me thuaj si flet dhe te them kush je burreria nuk percaktohet nepermjet tregimit te muskujve por perkundrazi duke degjuar te flase. Ky eshte rezultati i nje eksperimenti te shkencetareve te Universitetit te Kalifornise. Ne nje kampion jane degjuar meshkuj qe perserisnin te njejten fraze. Toni i zeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.683Z

Gentes i iken zeri debaton me Erionin

Banoret ndodhen ne zonen prane oxhakut dhe diskutojne per njohjet mes cifteve qe ndodhin neper lokale dhe klabe nate. Ermali eshte ai qe diskuton duke kundershtuar me force Gerten e cila thote se nuk i pelqen njohjet e tilla sepse nuk zgjasin shume dhe nuk do ta bente asnjehere. Gjate kesaj kohe dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.401Z

Topi viziton familjen Hajdari Zeri i Azemit zeri i nje demokrati te vertete

Presidenti i Republikes Bamir Topi ka vizituar paraditen e djeshme familjen e Azem Hajdarit me rastin e 12-vjetorit te ndarjes nga jeta ne menyre tragjike te njeres prej figurave me te shquara te vendosjes se pluralizmit politik dhe rilindjes se demokracise ne Shqiperi. President

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.210Z

Qe zeri i qytetarit te degjohet

Zeri i qytetarit tani mund te degjohet dhe ne nje forum te hapur nga Agjencia Telegrafike Shqiptare, (ATSH), e cila se bashku me agjencite e Ballkanit Perendimor kane promovuar ne Tirane portalin WEB-DEP. "Agjencia Telegrafike Shqiptare ka me se dy vjet qe po punon per realizimin e projektit WEB-DEP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.292Z

Zeri i kengetarit shqiptar perlot drejtuesin e programit ne SHBA

Transmetuar me 20082016 - 0946 Albert Stanaj kengetari i talentuar me origjine shqiptare i cili jeton ne Amerike ka perlotur nje prej drejtuesve me te famshem amerikane Elvis Duranbr br Teksa ishte duke drejtuar programin Elvis Dur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.635Z

AKIP Fitoi zeri i qytetareve

Aleanca Kundër Importit të Plehrave deklaroi se protesta qytetare ardhjes së arsenalit kimik të Sirisë në Shqipëri solli për herë të parë në histori një model të protestës civile. Ata thane se me vendimin e t&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama