Rezultate te kerkimit per termin: +Zgjedhja

Meta: total 1000 / total_found 12911 / time 0.006 / keyword[0] zgjedhja / docs[0] 12911 / hits[0] 15949 /
ZGJEDHJET NACIONALE NË LDK
  • 2019-04-10

ZGJEDHJET NACIONALE NË LDK

Nga Fadil LEPAJA Të gjithë rrejnë, por ska lidhje! Edhe ashtu askush nuk dëgjon! Kështu thotë, i famshmi Marfi, por a është vërtetë ashtu? A po rrejnë të gjithë dhe a po dëgjon kush kënd në këtë vend? Jemi dëshmitarë se ligjet që vlejnë gjithkund tjetër, nuk vlejnë edhe për

Rummenigge tërhiqet: Kahn do jetë pasuesi im te Bayerni!
  • 2019-04-09

Rummenigge tërhiqet: Kahn do jetë pasuesi im te Bayerni!

Karl-Heinz Rummenigge konfirmon rikthimin e Oliver Kahn te Bayern Munich. Portieri legjendar i bavarezëve dhe kombëtares gjermane do të jetë shefi i ri i klubit duke filluar që nga viti 2021. Kahn do të zërë pikërisht vendin e Rummenigges te Bayerni pasi shefi ekzekutiv aktual nuk do të ri

Mourinho i vetafrohet Interit, por zgjedhja e Marottas është
  • 2019-04-06

Mourinho i vetafrohet Interit, por zgjedhja e Marottas është

Ndonjëherë ndodh që kujtimet të kthehen duke krijuar një mal nostalgjie dhe, me sa duket, i përfshirë nga kujtimet e për një nga skuadrat e tij më të dashura, 56-vjeçari portugez, Jose Mourinho, i është vetofruar presidentit të Interit Zhang me ndërmjetësinë e ish- presidentit Mass

Shtyhet seanca për ish-prokuroren Rovena Gashi, shkak e motra
  • 2019-04-04

Shtyhet seanca për ish-prokuroren Rovena Gashi, shkak e motra

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shtyrë seancën për ish-prokuroren, Rovena Gashi. Mësohet se nuk është pranuar zgjedhja e saj për të pasur të motrën Ema Gashin, si ndihmëse ligjore në këtë proces. KPK-ja në 25 korrik të vitit të kaluar e shkarkoi Rovena Gashin me arsyetimin s

Rama u drejtohet deputetëve të rinj: Jeni njësoj si ata që janë jashtë parlamentit!
  • 2019-04-03

Rama u drejtohet deputetëve të rinj: Jeni njësoj si ata që janë jashtë parlamentit!

Në fjalën e mbajtur gjatë seancës plenare, kryeministri Edi Rama iu drejtua edhe deputetëve të rinj, duke u thënë se janë njësoj si ata që janë jashtë parlamentit. “Ju jeni njësoj si ata, por jeni akoma në fazën e ambientimit, por pres që shumë shpejt edhe ju të jeni në la

No Pic available
  • 2019-04-03

GP Bahrein, ja çfarë ndodhi me Ferrarin e Leclerc dhe kundërmasat e Binotto

Ishte një problem në pjesën termike të motorit (V6 ed), në djegien në cilindër. Nëse do të rrjedh nga Mgu-h ne mund të jemi përpjekur ta zgjidhim atë duke modifikuar hartat, ndërsa në këtë rast nuk ishte e mundur. Një nokaut i papritur. Nga ëndrra në makth, nga dopieta në kualifi

Sytë e qenit më shumë shpirt se disa, kë thumbon Jozefina Topalli?
  • 2019-04-01

Sytë e qenit më shumë shpirt se disa, kë thumbon Jozefina Topalli?

Nëse shikon ne sytë e një qeni, si mund te dyshosh se, ai nuk ka shpirt?. … dhe pastaj, kur shikon maskën e disa politikaneve… zgjedhja është e thjeshtë! Kështu shkruan Jozefina Topalli në një postim në Instagram ku pozon me qenin e saj, por duket se thumbon, madje ashpër dis