Rezultate te kerkimit per termin: +Zgjidhje +Martese

Meta: total 173 / total_found 173 / time 0.003 / keyword[0] zgjidhje / docs[0] 42524 / hits[0] 58085 / keyword[1] martese / docs[1] 1805 / hits[1] 2407 /
Divorcohet gazetarja Daniela Kostandini
  • 2015-01-26

Divorcohet gazetarja Daniela Kostandini

Transmetuar më 26.01.2015 - 14:08 Ajo është një prej imazheve kryesore te televizionit “Klan”, ku vijon të punojë prej vitesh. Daniela Kostandini gazetarja dhe spikerja në këtë televizion është në prag divorc

Folesja e lajmeve Daniela Kostandini kerkon divorcin
  • 2015-01-25

Folesja e lajmeve Daniela Kostandini kerkon divorcin

e Diele 25 Janar 20151300 pm brbrDaniela Kostandini eshte nje figure dhe imazh shume familjar per te gjithe ne Ajo ka shume vite qe jep lajmet ne televizionin Klan duke lene mbresa te mira te shikuesit per nje lloj modestie dhe pamje te paqte nderkohe qe lajmet qe ajo jep mund t

PJESA E PESTE Belishova Nexhmija ta mbylle gojen pse su perballa pas 90
  • 2015-01-20

PJESA E PESTE Belishova Nexhmija ta mbylle gojen pse su perballa pas 90

e Hene 19 Janar 20152204 pm p classwp-caption-textFoto marre nga 8220Panorama8221 printSSSAbrASSLiri Belishova u be pjese e LAN-it qe ne moshen 16- vjecare dhe pas clirimit mori poste te rendesishme ku arriti deri ne anetare e Byrose Politike dhe anetare e Komitetit Qendror te P

No Pic available
  • 2014-11-20

Kadare: Pse nuk kam pranuar asnjëherë të jem President

TIRANE-Në një intervistë për “La Repubblica”, Kadare rrëfen Shqipërinë mes së kaluarës dhe së ardhmes. Shkrimtari, i ndodhur në Tiranë për të prezantuar librin e tij të fundit “Mëngjeset në Kafe Rostand”, flet edhe për marrëdhënien me diktatorin shqiptar E

Komunikimi sekreti per nje martese te lumtur
  • 2014-10-22

Komunikimi sekreti per nje martese te lumtur

0 brbr SSSAbrASS brbrNese jeni ne fazen kur marredhenia juaj po kalon nje ngerc dhe mendoni se zgjidhja eshte te kaloni momente intime me partnerin jeni gabuarbrbr brbrE vetmja zgjidhje per te kaluar ngercin ne marredhenien qe keni krijuar eshte bashkebisedimibrbr brbrKy ka qene rezultati i nje stu

Veliaj në “Njerëz në Fokus”: Dorëhiqem nëse PD vërteton akuzat se, dasma ime preku buxhetin
  • 2014-09-15

Veliaj në “Njerëz në Fokus”: Dorëhiqem nëse PD vërteton akuzat se, dasma ime preku buxhetin

TIRANË-Cfarë ka ndryshuar gjatë një vititme z Erjon Veliaj në krye të dikasterit të Mirqënies? Si i pergjigjet ai, akuzave te PD për dasmën e tij? Por arsimi profesional, si po ecën projekti i ministrisë, po fëmijët në nevojë? Për të gjitha këto, ministri Veliaj foli sot në emisi

No Pic available
  • 2014-07-02

Antonia Young: Ju rrëfej gratë shqiptare që u bënë burra

TIRANE-Femrat vendosnin të qëndronin beqare gjithë jetën, që në moshë të re, duke pranuar të "bëheshin" meshkuj për të zëvendësuar babain a vëllain e vdekur, ose për ti shpëtuar një martese të padëshi