Rezultate te kerkimit per termin: +Zgjidhje +Martese

Meta: total 177 / total_found 177 / time 0.001 / keyword[0] zgjidhje / docs[0] 46542 / hits[0] 63725 / keyword[1] martese / docs[1] 1925 / hits[1] 2558 /
Skalioni i dytë i ISIS: Luftëtarët virtualë e ujqërit e vetmuar
  • 2016-01-09

Skalioni i dytë i ISIS: Luftëtarët virtualë e ujqërit e vetmuar

Vetëm në periudhën shtator-dhjetor 2014, sipas Institutit Brookings, mbështetësit e ISIS kanë përdorur 46 000 - 90 000 llogari ndër 307 milionë përdorues, çka dëshmoi një sofistikim strukturor të ISIS-it Mimoza Xharo* Angazhimi i madh ndërkombëtar në luftën kundër shtetit islamik

No Pic available
  • 2015-12-03

Rekord divorcesh në Fier për 2015-ën, shkak edhe Facebook-u

2015-ta mund të cilësohet si një vit rekord përsa i përket numrit ët divorceve në qytetin e Fierit. Duke ju referuar shifrave, në Gjykatën e Fierit, vetëm në 10 muaj të këtij viti (janar-tetor) janë regjistruar 530 padi për zgjidhje martese, ku 431 prej tyre iu është dhënë zgjidhj

Mite të gabuara mbi lidhjen
  • 2015-10-10

Mite të gabuara mbi lidhjen

Të mbash një martesë apo lidhje të gjallë është mision i vështirë, pa i shtuar disa "rregulla" apo të "vërteta" nga revistat, apo njerëz që iu rrethojnë. Duke patur këtë parasysh, "Huffington Post" kërkoi mendimin e ekspertëve, që të ndanin disa mite mbi lidhjet që janë absurd

Streha e kryeministrisë, edhe Artan Shkreli kundër Ramës
  • 2015-08-18

Streha e kryeministrisë, edhe Artan Shkreli kundër Ramës

Artan Shkreli, këshilltar i Ramës për çështjet e territorit dhe urbanistikës më parë e kishte quajtur ndërhyrjen në strukturën ballore të kryeministrisë si provokim të kreut të qeverisë Edi Rama. Këshilltari i kryeministrit ndërsa ka debatuar në Facebook në lidhje me ndërtimet

Divorcohet gazetarja Daniela Kostandini
  • 2015-01-26

Divorcohet gazetarja Daniela Kostandini

Transmetuar më 26.01.2015 - 14:08 Ajo është një prej imazheve kryesore te televizionit “Klan”, ku vijon të punojë prej vitesh. Daniela Kostandini gazetarja dhe spikerja në këtë televizion është në prag divorc

Folesja e lajmeve Daniela Kostandini kerkon divorcin
  • 2015-01-25

Folesja e lajmeve Daniela Kostandini kerkon divorcin

e Diele 25 Janar 20151300 pm brbrDaniela Kostandini eshte nje figure dhe imazh shume familjar per te gjithe ne Ajo ka shume vite qe jep lajmet ne televizionin Klan duke lene mbresa te mira te shikuesit per nje lloj modestie dhe pamje te paqte nderkohe qe lajmet qe ajo jep mund t

PJESA E PESTE Belishova Nexhmija ta mbylle gojen pse su perballa pas 90
  • 2015-01-20

PJESA E PESTE Belishova Nexhmija ta mbylle gojen pse su perballa pas 90

e Hene 19 Janar 20152204 pm p classwp-caption-textFoto marre nga 8220Panorama8221 printSSSAbrASSLiri Belishova u be pjese e LAN-it qe ne moshen 16- vjecare dhe pas clirimit mori poste te rendesishme ku arriti deri ne anetare e Byrose Politike dhe anetare e Komitetit Qendror te P