Rezultate te kerkimit per termin: +Zhabiakut

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.700Z

Ahmetaj në Rrogozhine inspekton rrugën e Zhabiakut

Ish Ministri i Financave Arben Ahmetaj, kandidat për deputet i Partisë Socialiste në Qarkun Tiranë, Bashkia Rrogozhinë dhe Kavajë, ka inspektuar sot fillimin e punimeve në Rrugën Ura e Copanit-Zhabiak-Ura e Corumit. “Rruga e Zhabiakut prej gati 7 kilometrash, e cila ka qenë një gang

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama