Rezultate te kerkimit per termin: +Zharrzes

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.381Z

Banorët e Zharrzës: Nuk bashkohemi me dasmën e PD-së. Ja ku do të protestojmë!

Banorët e Zharrzës janë nisur sot drejt Tiranës në këmbë. Të vendosur për të marrë një zgjidhje të problemit të tyre, ata nisën marshimin, ku disa prej tyre janë në karroca. Pak më parë doli lajmi që ata do i bashkohen protestës së PD. Por e vërteta është ndryshe. Banor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.076Z

Andi Bushati: Ky shtet është legen. Bashën dhe oligarkët e PD-së i lë të protestojnë në çadër, të mjerët e Zharrzës në shi

Ca turpi ky shtet legen. Bashen e le te protestoje me cader, te mjeret e Zharrzes, qe nuk jane ne parlament dhe jane te vetem, pa financime, pa oligarke nga pas i le ne shi. Kështu shkruan i irrituar gazetari Andi Bushati, pasi policia ndaloi që protestuesit e Zharrzës, të ngrejnë një çad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.995Z

Zharres rendohet gjendja e grevisteve

p styletext-align justifyBanoret e ngujuar te Zharrezes vijojne greven e urise Ne diten e 10-te gjendja e tyre shendetesore eshte renduar Paraditen e se dieles 6 greviste jane derguar ne spital per shkak te problemeve qe shfaqen 4 vijojne te marrin ndihme mjekesore ndersa dy i jane rikthyer greves N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.053Z

LIBRA do shoqërojë grevistët e Zharrzës deri në Tiranë

Matilda Terpollari koordinatore e LIBRA  thotë, se LIBRAT e Durrësit do të dalin në rrugë dhe do të shoqërojnë grevistët e Zharrzës deri në Tiranë. Deputeti i LIBRA, Ben Blushi është i vetmi që është pranuar nga grevistët në ambientet e tyre në fshatin Zharrëz dhe LIBRA-t j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.037Z

Fier proteste per termetin

Banorët e komunës së Zharrzës dolën në një protestë, duke bllokuar edhe aksin nacional Fier-Berat. Arsyeja është se banorët thone se tërmeti është shkaktuar nga shpërthimet e operacioneve të nxjerrjes së naft&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Llalla Hetojme cdo informacion te qytetareve

brbrKryeprokurori Adriatik Llalla lajmeron perfshirjen e te tjere zyrtareve te larte ne listen e dekriminalizimit Nga Fieri ku takoi prokuroret vendore Llala tha se ka nje fluks te madh denoncimesh nga qytetaret Nderkohe qe Llalla takonte vartesit e tij jashte ambienteve te prokurorise ishin mbledh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.489Z

Shperthen pusi ne gaz, pragtragjedi ne Zharrez

Patos- Pragtragjedie ne fshatin Zharrez te Patosit. Helmohen 15 persona nga shperthimi i gazit ne pusin e naftes, shpallet gjendja e jashtezakonshme ne zone. Rrezikohen 100 familje, ndersa shtate persona perfunduan ne reanimacion. Shkak eshte bere shperthimi i fontanes se gazit ne pusin nr. 2216, se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama