Rezultate te kerkimit per termin: +Zhdukja

Meta: total 1000 / total_found 2564 / time 0.001 / keyword[0] zhdukja / docs[0] 2564 / hits[0] 3010 /
Aktori i Godfather zbulon: Ja kush e vrau Marilyn Monroe!
  • 2019-03-12

Aktori i Godfather zbulon: Ja kush e vrau Marilyn Monroe!

Në autobiografinë Hollywood Godfather Gianni Russo, interpretues i filmit fitues të Oskarit, shpjegon teorinë e tij për zhdukjen e yllit legjendar amerikan. Teoria Zhdukja e Marilyn Monroe, e gjetur pa jetë në shtëpinë e saj në Brentëood në Los Anxhelos më 5 gusht 1962, ka ushqyer teori

No Pic available
  • 2019-02-21

Vrau shokun e ngushtë, zbulohet vendi ku fshihej ekzekutori

Dyshohet se vrau shokun pas prishjes së pazareve të drogës, arrestohet 40- vjeçari. Policia e Tepelenës ka arrestuar gjatë një operacioni blic Roland Milon. Prangosja e tij ka ardhur një ditë pas gjetjes së trupit të Sokol Ramës. Policia ka dyshime të forta se është pikërisht Milo q

Zhduken dy shokë nga Përmeti, policia bën kërkime me helikopter
  • 2019-02-16

Zhduken dy shokë nga Përmeti, policia bën kërkime me helikopter

Dy persona, shokë me njëri-tjetrin rezultojnë të zhdukur prej dhjetë ditësh. Bëhet fjalë për Sokol Ramën, 32 vjeç nga fshati Mamaj i Tepelenës dhe shokun e tij nga Frashëri i Përmetit, Roland Milo rreth 40 vjeç. Ishin prindërit e Ramës ata që bën të parët denoncimin në polici d

Zhdukja e Lasgushit të Air Albania, Rama tregon kur nisin fluturimet
  • 2019-02-15

Zhdukja e Lasgushit të Air Albania, Rama tregon kur nisin fluturimet

Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një takim me studentë në Vlorë, ku përveç temave që lidhen me gjendjen e universitetit, ka folur edhe për sulmet e opozitës dhe projektet afatgjate të qeverisë së tij. Një nga këto projekte që është goditur vazhdimisht nga opozita ka qen

Berisha e akuzon për vjedhje, Elvis Rroshi: Plak i rrjedhur
  • 2019-02-13

Berisha e akuzon për vjedhje, Elvis Rroshi: Plak i rrjedhur

Elvis Rroshi rikthehet në skenë muaj pasi ishte larguar, pas procesit gjyqësor në të cilën ndodhet për akuzën e Falsifikimit të vulave, stampave apo formularëve. Në një postim në facebook të ish kryeministrit Sali Berisha, Rroshi denoncohet për vjedhjen e një parcele prej 25 mijë me

No Pic available
  • 2019-02-10

Dy persona të zhdukur prej 5 ditësh në Tepelenë dhe Përmet

Dy persona janë deklaruar të zhdukur në Tepelenë dhe Përmet. Sokol Rama nga fshati Mamaj i Tepelenës është denoncuar i zhdukur nga familja me të cilën ka humbur kontaktet prej 5 ditësh. Rama është një emër i njohur për policinë lokale. Ai është person me precedentë penalë, i ak

No Pic available
  • 2019-02-04

Zhdukja e Sala, babai: Nuk e besoj, është një ëndërr e keqe

Nuk mund ta besoj, kjo është një ëndërr, një ëndërr e keqe, unë jam i dëshpëruar, është shprehur babai i futbollistit Emiliano Sala pas gjetjes së mbetjeve të avionit me të cilin ai udhëtonte. Mëngjesin e së dielës një ekip privat zbuloi mbetjet e avionit të llojit Piper Malibu